Nejlepší hlášky

<Felda> zpet
<depesh> hm hm...to nebyl dlouhy porad...se musi nechat..A co to vlastne bylo za porad?
<Felda> My shoking story. Celkem zajimavy. Tenhle dil byl o albinech.
<depesh> Aha...serialek...jeste ze nemam doma bednu
<Felda> No jednou za cas se objevi neco, na co stoji za to kouknout. Treba naposled pred tremi lety davali putovani s pravekymi monstry. Jeste pred dinosaurama. Ale loni a predloni se na nic koukat nedalo.

Komentář: televizní maniaci

<Petris> neni to legalni, takze psss
<Panda> to neva, ne?
<Petris> ne, nikdo nedokaze, zes to pouzil
<Petris> proste pak reknes, ze chytil vira, ten mu ukrad heslo, vyfakoval sefa a rozesel se s jeho pritelkyni

<on> No, snad bude hezky..
<ona> Kdyžtak se zašijem někam pod strom ;-)
<ona> To bude intimčo
<on> Nech toho mrzkého kňourání, ty plesnivý chomáčku rektálních chloupků!!

Komentář: Kdo nezná trapslíka, nepochopí

<chylex> tvl ten level se nedá projet
<chylex> jdu to zkusit znova
<StrikE> jj
<chylex> tyjo no to si dělá srandu
<StrikE> :D
<chylex> konečně na to dojdu a ten míček se mi odrazí zpátky
<StrikE> :D
<chylex> no teď se ten míček sekne v pálce
<chylex> a teď jí normálně proletí
<StrikE> :D

Komentář: Jak jsem tvořil hru...

<a> nasranej uplne me tam chtel zmlatit ale nejak mu to neslo
<b> tak kdyz si beres na kazdej match 6 goril...
<b> se samopalama
<a> co 6 goril... ale 24 orangutanu 14 simpanzu a 76 makaku

<a> tak jsem si řikal, že bych se moh na tom DVD podivat na ty filmy co si tuhle stahovala
<b> oki, jak mysliš, ale nevim jestli ti pujdou prehrat, to dvdčko nepřehraje divX, myslim
<a> no tak mi to hoďíš do .avi a bude to v pohodě ne...?

Komentář: "zkušený" otec mluví se svou dcerou, která studuje IT :D

13:42:53 <a> tobe taky ;-)
13:43:04 <b> krásný Vánoce milý příteli
13:43:07 <b> dekuju :D

Komentář: QIP a jeho <b> is writing, aneb kdyz vite, co vam chce druha osoba sdelit...

<a> ja uz asi nic nechapem..................................
<b> ani druhu maxwellovu rovnicu zákon elektromagnetickej indukcie?

Komentář: kazdodenny rozhovor... :D

<Davey> chtěla ode mě fotit akty
<Pulos> a budeš jí fotit?
<Davey> nevím
<Davey> mám na pí*u foťák
<Davey> musím koupit lepší
<Pulos> však to je dobře ne?
<Pulos> foťák na pí*u

<a> Dneska bylo super technický kreslení
<b> Co se stalo?
<a> vešli jsme do učebny, sedli ke komplum a někdo zařval Jde se pařit!
<a> učitel na to ne bude se pracovat a z komplu se ozvalo "Zase práce"
<a> všichni výtlem a učitel mu řekl ať to vypne
<b> :D
<a> pak začal 15 minut vykládat co budem dělat v autocadu a až skončil tak se z komplu ozvalo "Už je to tak. Je ze mě mrtvola."
<b> zase jste pařili WarCrafta :D

Komentář: Nejlepší technický kreslení jsou s Warem :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.