Nejlepší hlášky

<ON> Tak v tom případě si to s tebou budu muset vyřídit ručně :P (určitě v tom není žáden dvojsmysl :P )
<ONA> Abych z tebe neudělala několik tisíc malých do školky :P (taky v tom nic nehledej ;) )

<a> to zni krasne :O ale s mym mentalnim platem nula to bude asi muset počkat
<b> je mi to jasný, ale tak zburcuj ježíška ne, herdek filek
<a> Ježíškovi dlužim prachy !

<a> Uááá !! :(
<b> Co je ? :D
<a> Tyvole.. přepisoval sem sešit do noťasu, tak že si ho položím na noťas a opři si ho o monitor, bude se to líp číst..
<a> Tak tam položím ten sešit, přepisuju jak kokot asi hodinu, otáčím stránky, pak že se mrknu kolik mi zbývá baterky aby se mi to náhodou nevyplo bez uložení, to by mě fakt nasralo...
<a> Zvednu sešit, vole a noťas vyplej.. Pak sem si všiml že ten sešit sem měl položenej na tom čudlíku kterým se to vypíná !!
<a> Nečekal bych že ten sešit bude tak těžkej když má jenom 40 stránek...
<b> seš ocas :D :D tak to vole naskenuj ne ? :D
<a> ..já sem se tak nasral že sem ten scanner omylem shodil ze stolu a on nějak nespolupracuje... :(

Komentář: Když se daří, tak se daří :D

<a> zdar
<b> čus
<a> taky někdy žasneš nad organizací jménem Česká pošta???
<b> někdy jo,proč?
<a> no,tak třeba včera mi přišli dva lístky že si mám vyzvednout balíky,pač sem objednával dárky na Vánoce,
<a> tak sem tam šel,plno lidí,čekal sem ve frontě snad 40 minut než na mě přišla řada,tak dám tý ženský za přepážkou ty papíry,ona to hodí do počítače a jde hledat ty balíky,po chvilce mi je donese,já to podepisuju a najednou v počítači vidí,že tam mám ještě jeden balík,tak se mě ptala jestli ho chci když už tam sem,tak sem řekl že jo,zase pro něj zaběhla,dala mi ho a šel sem pryč
<b> no a co je na tom divnýho???
<a> celkem nic,jen že dopoledne jdu do schránky a tam papír k vyzvednutí balíku,kterej už mám od včerejška doma :-D

Komentář: Česká pošta 4ever :-D

<a> nemá spolubydlícího, jinak by bral taky takový byteček
<a> http://sreality.cz/detail/pronajem/byt/1+1/praha-vinohrady-/65726300 hmm
<b> převod médií 1000,-Kč
<b> to co je?
<b> ti tam bude u hifi veze stat negr a prehazovat cdcka?

<a> dneska idem do divadla *CRAZY*
<b> v skole sme dostavali kulturne poukazy, bohvie ci by to zobrali :D

Komentář: jedna krcma pri ziline sa vola "divadlo"

<a> btw, prisiel som na chybu v eisteinovej uvahe
<b> aku?
<a> pamatas, jak Einstein povedal, ze nesmrtelna je len ludska hlupost a mozno aj vesmir?
<b> ano... a?
<a> uvedomil som si, ze na nieco zabudol...
<a> nesmrtelne su 4 veci: zenska ziarlivost, zenska zvedavost, mozno ludska hlupost a malo pravdepodobne aj vesmir :-)

<Ona> Hele už to asi zabalíme dneska ne ?
<On> A máš papírky ? :D
<Ona> Na co papírky ?
<On> Tak když chceš balit ... :)
<Ona> Zabalím brzo tebe ! :D
<On> A vykouříš ?!
<On> Sakra, to asi vyznělo jinak než mělo..

Komentář: Ale dobrej pokus, ne ?

<a> cau, ako sa mas ?
<b> des
<a> preco?
<b> no najednou mi spadne net tak du se podivat na router co de deje.. stouram se v tom asi hodinu,vsecko sviti jak ma a pak ke me pride pes s ADSL kabelem u drzky.. samozrejme uplne na sracky
<a> ty musis byt stastny clovek :D

<a> Cus, jak je po včerejšku? :D je ti blbě?
<b> Dobře....
<a> Pošlu ti tu fotku jak si poblil dveře....na památku.
<b> Si to zopakuju neni potřeba fotka na památku ;-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.