Nejlepší hlášky

<a> já myslím, že to přímo takhle nemyslela..aby ses zbavil aut...jen furt hledá záminky, aby ti naznačila, že ho tam prostě chce
<b> tak ať si ho tam strčí...já nemám čas, dělám Fabiu

<a> Na nic se mě neptejte
<b> Proč?
<a> No na svatbě sme nakonec nebyli, protože se se všichni shodli na tom, že se stejně za rok rozvedou

<a> jsem rozebral oba hdd (20) a 120GB) od xboxu a v jednom je samsung a v druhym hitachi
<b> jj
<a> zajimavy že je lehčí ten 120GB
<b> asi tam neni nic nahranýho

<A> 1*847
<B> co?
<A> šel sem z notebookem po schodech

<a> ahoj
<b> čus :-)...jak se vede
<a> álee....umřela mi babička
<b> to je mi líto...:-/
<a> fakt? tak to ste s mámou už 2 :-D

<a> Delas naky tahacek?
<b> Mam tahacek do matiky mno
<a> Posles?
<b> Hod mi mail
<b> Ae je to kratke a je tam jen to co nevim :-D
<a> Vole tys nevedel ze obdelnik ma obsah a.b? :D :D
<b> To mam kdyby nahodou :-D

Komentář: Středoškolská matika :D

<on> no a co ted delas?
<ona> jdu koukat na film
<on> zase?
<ona> no chceš odkaz
<on> tak klidne muzes co by sem mel jineho delat ..
<ona> http://www.***/lesbicky/nejnovejsi/
<on> lesbicky jo?
<on> to tam se sestrenkou nejak rozjizdis ne?
<ona> sakra nevislo to

Komentář: komentar snad neni treba :D

<a> ...a ty jsi doma a nebo v práci?
<b> V práci :-D
<a> To bych nechtěl :-P :-D :-D
<b> no neboj...necelej tejden a ty budeš v práci a já na dovče :-D
<a> :-D :-D SAKRA

Komentář: Rozhovor <a>dítěte a <b>vedoucího nadcházejícího tábora :-D

<a> Ty by si ma požiadal o ruku?
<b> O ruku? To nie... Rukou si vystačím aj sám.

Komentář: Na sprostú otázku sprostá odpoveď. :D

<a> Už se fakt do toho kina těším... Otázka co na sebe..
<b> Zkus oblečení ;-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.