Nejlepší hlášky
<a> jsem zvědav, kdy se dovalí staří
<a> od šaliny dom to je kilák a tři patra do schodů
<b> já četla stáří :D a řikám si že jsi nějakej divně sentimentální
<a> už jsem měl krizi středního věku :D
<a> několikrát :D
<a> poprvé v devíti
<a> když jsem měl krizi, že v patnácti už asi nebudu mít čas si hrát s hračkama
<a> měl jsem pravdu...
<ona> 17
<ona> 20 víc už nejdu :D
<on> Ne nemám ani 17 ani 20 20 bych fakt nechtěl
<ona> 18 ti není určitě
<on> Počkat my se bavíme o věku? :-D
<a> máš 5 z chemie
<b> ku*va.. a co máš ty?
<a> 4/5
<b> šprte zas*anej!!!!
<ona> broučku už jdu asi na kutě co ty
<on> to mělo být na mě nebo na tu mouchu co mi sedla na rameno?
<a> 00:00 přej si něco
<b> 01:00
<b> vedem :D
Komentář: V anglii je jinej čas
<on> závidím ti tu Francii!
<ona> máš co, bylo to luxusní!
<on> a nějaká píchání bylo?
<ona> jen první dva dny :)
<on> no to nic moc...To kdybych tam byl já...
<ona> pak jsem nechala hůlky v lyžárně a jezdila na prkně :-P a pak už za mě musela píchat sestra :-P
<on> Mám tu jen tebe on-line to něco znaméná :)
<ona> :* A co ? :) :* zlato ?
<on> Že je půl 4 ráno :P
<a> co děláš?
<b> teď dělám průzkum, jehož výsledek bude během chvíle na zdi
<a> jak vypadá mozek odsouzenců k srmti zastřelením?
<a> Zdar
<b> Cau
<a> Hele pamatujes na toho polykače mečů v Praze ?
<b> jj
<a> Tak ten už má silnou konkurenci :D
<b> Jakto ?
<a> No,.. šel jsem kolem s Jardou, polykač spolkl meč a Jarda hodil šavli...
Komentář: Už se asi propíchl, protože tam nebývá..