Nejlepší hlášky
<a> Tak co půjdete holky na ten ples ? <c> s tím počítá
<b> Asi to bude Mnichov
<a> ?
<b> My se rozhodneme a dáme Vám večer vědět.
Komentář: O Vás bez Vás...
<a> ty vole tak parada
<a> soubor o velikosti 2 268 528 640
<a> jsem zabalil na 2 261 652 264
<b> obrazek??? :-D:-D
Komentář: viva las Windows7
<BN> Bmw Z4 je rozhodně lepší než ta japončice RX-7
<Falta> nn, RX-7 je mnohem lehčí...copak mi reknes na vahu 1200 kg?
<Falta> špeku
<BN> zmrde
Komentář: autochvilky..
<a> hej, musime udelat ten referat na to osvobozený divadlo!
<b> tak udelej Voskovce a ja Wericha
<a> tak to stejne budes delat zitra az se vratis ne?
<b> no ted uz fakt ne, sem hrozne unavenej
<a> no tak mi zitra dej vedet a ja zatim neco zkusim
<b> a co?
<a> ty vole asi co zkusim asi si budu strkat voskovky do prdele a budu cekat jestli se z nich nestane voskovec...
<b> :D to je taky moznost
<a> Když jsem ještě býval malý kluk... kLUCI já měl sen..
<b> Šukat celý den
Komentář: jednoho horkeho dne :-)
<a> těch sportů na výběr je tam spousta
<b> A můžu si dát tenis, kterej jsem nikdy nehrála, naučí mě to a nebo to už musim umět a pak podle nějakýho výkonu mi daj zápočet, nebo nedaj :D?
<c> Ne přijede Kvitová a kdo ji neporazí, tak opakuje ;)
Komentář: Reakce na výběr tělocviku na vysoké škole
<a> Čus. Nevíš simtě, kolik můžu nahrát fotek na Facebook?
<b> Neomezeně
<a> Hmm, to neni moc
<a> Dnes sme mali v skole prednasku,ze naco si umyvat ruky..bola fakt poucna
<b> omg..
<a> predstav si-ze si bol u niekoho na PC a on si predtym honil,a neumyl si ruky!brrr
<b> Ale ked sme hrali CS,tak ti to nevadilo
<a> Coze?!!! chces povedat ze ty..
<b> :D
<a> ZVIERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<a> hurá už jsem asi po 20. 100 000. návštěvníkem :D
<b> a co z toho máš?
<a> dobrý pocit :D