Nejlepší hlášky

<a> Tak co půjdete holky na ten ples ? <c> s tím počítá
<b> Asi to bude Mnichov
<a> ?
<b> My se rozhodneme a dáme Vám večer vědět.

Komentář: O Vás bez Vás...

<a> ty vole tak parada
<a> soubor o velikosti 2 268 528 640
<a> jsem zabalil na 2 261 652 264
<b> obrazek??? :-D:-D

Komentář: viva las Windows7

<BN> Bmw Z4 je rozhodně lepší než ta japončice RX-7
<Falta> nn, RX-7 je mnohem lehčí...copak mi reknes na vahu 1200 kg?
<Falta> špeku
<BN> zmrde

Komentář: autochvilky..

<a> hej, musime udelat ten referat na to osvobozený divadlo!
<b> tak udelej Voskovce a ja Wericha
<a> tak to stejne budes delat zitra az se vratis ne?
<b> no ted uz fakt ne, sem hrozne unavenej
<a> no tak mi zitra dej vedet a ja zatim neco zkusim
<b> a co?
<a> ty vole asi co zkusim asi si budu strkat voskovky do prdele a budu cekat jestli se z nich nestane voskovec...
<b> :D to je taky moznost

<a> Když jsem ještě býval malý kluk... kLUCI já měl sen..
<b> Šukat celý den

Komentář: jednoho horkeho dne :-)

<a> učitel si myslel, že nás odpojil od netu =-D
<a> is offline

<a> těch sportů na výběr je tam spousta
<b> A můžu si dát tenis, kterej jsem nikdy nehrála, naučí mě to a nebo to už musim umět a pak podle nějakýho výkonu mi daj zápočet, nebo nedaj :D?
<c> Ne přijede Kvitová a kdo ji neporazí, tak opakuje ;)

Komentář: Reakce na výběr tělocviku na vysoké škole

<a> Čus. Nevíš simtě, kolik můžu nahrát fotek na Facebook?
<b> Neomezeně
<a> Hmm, to neni moc

<a> Dnes sme mali v skole prednasku,ze naco si umyvat ruky..bola fakt poucna
<b> omg..
<a> predstav si-ze si bol u niekoho na PC a on si predtym honil,a neumyl si ruky!brrr
<b> Ale ked sme hrali CS,tak ti to nevadilo
<a> Coze?!!! chces povedat ze ty..
<b> :D
<a> ZVIERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

<a> hurá už jsem asi po 20. 100 000. návštěvníkem :D
<b> a co z toho máš?
<a> dobrý pocit :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.