Nejlepší hlášky

<a> Je zajímavý sledovat, jak se ten tlak zvyšuje, když to lidi kolem tebe dávaj... Proč mě sakra dali až na čtvrtek?
<b> Největší dementy dávaj vždycky ve čtvrtek. Komise už tam skoro ani neni, všichni to chtěj mít za sebou a celkem pouštěj...
<b> Aspoň u mě to tak fungovalo...

Komentář: Maturita:)

<a> Ženy jsou k tomu, abychom je milovali a nikoliv abychom je chápali....:-*
<b> takze podle tebe vlastne na nic ...

<a> na to sa vyser, vsetci ludia su kok**i, len mozes byt milo prekvapeny
<b> ja saom momentalne nemilo prekvapeny, ze az aky kok**i mozu byt
<b> keby bola hlupost zlocin, tak on dostane kreslo uz ako otcova spermia

Komentář: spolubyvajuci sprijemnuje zivot

<-Caps_Lock-> Anett.kaK: Anet napis me aspon tecku :D :D pls
<alphard_bass> Anett.kaK: a mne ukaz aspon prsa

Komentář: každý má jiné nároky

<Shulík> Taky bych šel, kdyby se mi chtĕlo.

<a> tak jsem dnes byl v tý nový moderní restauraci
<a> a už tam nikdy nevlezu
<a> slušně jsem se oblékl, vzal mladou a šli jsme
<a> bylo tam takové hezké místečkou v koutku tak si tam sedneme, číšníci nám hned sebrali kabáty a hned nás obsloužili
<a> v jídelním lístku tolik dobrot ale bylo to docela drahé
<a> kouknu na přední list a tam bylo napsáno: Specialita dne: Řízek po tatarsku připravený, zeleninou zdobený
<a> tak jsem si to obědnal a mladá si dala kuřecí prsíčka a hranolky
<a> už jsem měl docela hlad a konečně přinášeli jídlo, ty prsíčka tak voněla a pak dal jídlo mě
<a> najednou se začne mladá smát, tak se ji zeptám co se děje
<a> kouknu na talíř a ti blbci mě donesli nějakejsi neusmaženej karbanátek se syrovým vajíčkem a zeleninou

Komentář: si myslel že je to nějaká specialitka xD

<a> hej prosímtě nemáš ajsko na <c>?
<b> nemam... nebude ti stacit jeho ICQ?
<a> xD xD xD

Komentář: Demence

<a> v céčku není bool?
<b> bool opravdu není v C, je až v C++
<c> pouzivaji se makra a C99 bool podporuje
<a> ajo, mate pravdu
<b> historicky první moment, kdy bylo IRC použito pro objasnění problému
<d> juhu!
<b> tak a teď se jdeme zase bavit o ženách

<a> Pamatuješ, jak náš taťka hodil mamce do hrníčku místo sypanýho čaje musli?
<b> jj to jsem přece byl zrovna u vás :)
<a> no tak teď táta prošel kolem ntb, vrátil se zpátky, prošel znova a povídá: "Ty jo ty tady máš úplný elmag. pole od těch všech přístrojů."
<a> tak přemýšlím a povídám:"Tati, nebude to spíš ten větrák, co mám za notebookem?"
<a> vzal se a odešel :)

<a> Ty jo tak se rozhoduju, že udělám významný krok v živote..
<b> Co, nějaká holka?
<a> Ne, na notebooku smažu windows partition.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.