Nejlepší hlášky

<a> cau, mam prima naladu, dostala jsem predcasne darek k vanocum
<b> hm, a jakej?
<a> cd prehravac
<b> co to je a k cemu?
<a> to myslis vazne???
<b> no nerikej ze jsi dostala k vanocum predcasne winamp

Komentář: B je deformovany ajtak - to se holt nezapre

<RemuS> sm
<RemuS> idem to zbalit
<RemuS> zabalit :P
<Delphian> ok
<RemuS> komp
<RemuS> do krabice
<RemuS> vazne
-!- Delphian has quit
<RemuS> :P loooooool

Komentář: som naozaj nudny?

<Bloodwyn> koukni na to jak se stat spravny gangsta hip hoper :D
<kóňa> nekouknu nejde mi net...
<Bloodwyn> a co teda delas na icq?
<Bloodwyn> lamko....
<kóňa> to taky nechapu....
<kóňa> no nic jdu hrat lineage tak cus...
<Bloodwyn> ROFL

Komentář: kamosovi nejde net ale prsto je na icq a hraje lineage

<Iceman> boha cigo dal by som si ale nemam a trafikysu este close tak mi jednu posli cez dcc a prosim necryptovat :)

Komentář: ciggaro over dcc without crypt :-)

<a> co ja vim, treba Javor prinesl neco malo travy k ni domu :-)
<b> ze by zahulili rodine? :-D
<a> hele je to mozny, i Packova by si dala a byla spokojena ;-)
<b> pak sklenicek, par jointu, skupinovej sex.. neni nad dobre vztahy s tchyni ;))

Komentář: tak takhle se musi na tchyne :)

<radeeg> jeste nainstaluju kerio. tak mozna este budu potrebovat helpnout.
<Bender> pred instalaci keria si posun datum dozadu a pak to nebudes muset crackovat
<Bender> pobezi ti zkusebni doba
<radeeg> jak moc?
<Bender> jak dlouho to chces pouzivat + 30 dni :D
<radeeg> a nejni kerio zadara?
<Bender> nejspíš ne
<radeeg> safra. no, a nemelo by to bejt spis posunuty dopredu?
<Bender> jo
<Bender> :D
<Bender> LOL

<a> Vlak taky sliboval a jak to dopadlo :D
<b> me vlak slibil akorat odvoz
<b> a neprijel hajzl :D

<a> kolikrát mám chuť se postnout do hospody
<a> postnout všechny tyhle pochybný materiály do koše a do sebe postnout takovýho alkoholu, že nějaký myšlenky na maturu budou mít totální ignore ode mě
<mickjack> pak dostaneš 402 payment required
<mickjack> což bude samozřejmě 406 – Not Acceptable
<mickjack> vznikne 409 – Conflict
<a> podle mě to spíš pro číšníka bude "Zákazník not found"
<a> což je dost možná 405
<mickjack> 404
<a> vedle
<mickjack> 405 je, až budeš utíkat z hospody po 409...method not allowed
<a> předpokládám, že na tohle se mě u matury ptát nebudou co
<mickjack> mohla by to bejt součást tvorby www stránek...
<mickjack> ale spíš né..
<mickjack> kdyžtak jim odpověz 400
<mickjack> bad request
<mickjack> nebo můžeš rovnou 410 - gone
<a> ted jsem si docela slušně urval, co máš pro tohle za chybovou hlášku?
<mickjack> obecná chyba ?=D

Komentář: Předmaturitní stress...

<a> Mohl by mi tohle někdo přeložit prosím? "Great script, thanks for taking the time to write it. I know fist hand that sometimes they can be a pain in the A** I tip my hat to you." Hlavně to od druhé věty :)
<b> Hod to strejdovi Googlovi :) ten ti to tak nějak přelouská :)
<a> Asi jsi to nezkoušela viď?
<c> Nevím,co má být to A**, ale každopádně píše něco o držení pěstí a o tom,že klobouk dolů...
<c> Možná mu tam chybí jedna hvězdička a mělo ta, být A***, jako anal, ale výsledná věta by v tom případě byla dost nechutná...
<c> V překladu by to bylo" Vím, že někdy je bolestivé mít zaťatou pěst v analu" :D

Komentář: ať žije angličtina:))

<bot> {MoxQuizz} Level easy: otazka cislo 48 od jamesdir je::
<bot> (biologia) Co nici skodlive bakterie v tele
<a> chlast

Komentář: :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.