Nejlepší hlášky
<ona> Miluju Tě :-*
<on> Hm vydrz hraju ted posledni level
Komentář: Tomu se říká, závislák na pc hrách
<a> haf
<b> bů a co děláš?
<a> mňau, opisovat sesit a pak nevim :-D
<b> bů a odpoledne co?
<a> haf jeste nevim
<b> méé nešla by jsi pak ven?
<a> ko ko ko ko dááák sla
<b> íha ha ha ha a v kolik?
<a> píp píp kolem 2?
<b> chro chro tak se mi pak ozvi na mobil
<a> kvák jasaaaan
Komentář: icq... někdy si připadám jak v bohnicích <a> je 17 let... :o)
<JanicekTrnecka> no nic ja du delat jine cinnosti, teda presneji receno idlit
<in0x> janicekTrnecka: Idlu Zdar
<Miki> beztak honit
<JanicekTrnecka> Miki: no a? rekni ze ty nehonis
<in0x> ona nemá co
<Miki> když hrajem na hoňku, tak jo :-D
<in0x> Miki: a hráváš na hoňku často?
<JanicekTrnecka> in0x: pochybuju ze nema pipinu, dycky tam neco musi mit... dev null tam nebude mit urcite
<Miki> klikám na myšku :-D
<JanicekTrnecka> :-D
<in0x> a kolik máš tlačítek?
<JanicekTrnecka> in0x: jako MAC, jedno....
<JanicekTrnecka> nebo ti klitoris podporuje i rClick?
<Miki> co to valíte?
Komentář: když se holka dostane na #lamer.cz@irc.lamer.cz :D
<a> hh noommm jaa skapem jako pjeknee nekomu sa buude teeezz zavcasuu vstavaamt hehe dem ja ush hajii thak aooykyy :P
Komentář: 5x vypatlaný wypatlátor :D
<a> Hele, nevíš, kde směnit koruny za bulharský leva?
<b> to nevim, bulharský prachy sem fakt nikdy nepotřeboval
<a> Já je taky nepotřebuju, já nikam nejedu, ale rodiče a dvojčata jo. K mrtvýmu moři, nebo černýmu... teď nevím.
<vudiq> vcera sme sa rozhodli s kamosom, ze skocime do fitka
<vudiq> vlastne rozhodli sme sa uz minuly tyzden pri pive
<vudiq> tak som nasiel nejake slusne fitko, dojdeme tam o 20:30 s tym, ze malo by byt do 22:00
<vudiq> tipek hned ze maju len do 21:00 kazdy den, tak sme to otocili
<vudiq> to bolo na drienovej
<vudiq> tak ze teda ideme pozriet este jedno na vietnamskej
<vudiq> tam sa nedalo zaparkovat a vyzeralo to tak, ze tam chodia same plesky
<vudiq> tak teda ze skocime do neptunu (pasienky) na pivo
<vudiq> zaparkujeme, vystupime a co nevidime - nad vstupom na maly bazen fitko a tety tam spinninguju
<vudiq> tak sme to ocekovali, kazdy den do 22:00, ale bolo uz 21:00, ze na to dnes kasleme a dali sme si po tri piva ;]
<vudiq> vysledok -> ideme dnes na 19:00 na pasienky
Komentář: cvicit, cvicit a cvicit
<a> Dobrý den,
<a> máme u Vás hosting (www.*****.cz) program mini (bez PHP). Dnes jsem se pokoušel celý den instalovat EasyPHP, ale byl mi "odepřen přístup".
<a> Mohu se zeptat, je-li možné tento přístup dostat? Jde mi konkrétně o web pomocí PHP-Fusion -- http://php-fusion.co.uk/
Komentář: ICQ na hosting - Tak zabezpečený to máme asi dobře :-))
<sojka> MAM VIRUS
<Leachim> aky?
<sojka> asi trojskeho kona
<Leachim> trojske kone su nic...
<sojka> AKY MILY LEN MI TO SPOMALUJE KOMP A NEJDE MI SA LOGNUT NA OPERU ALE TO JE NIC
<sojka> ale inak to je nic
<Leachim> ja si ich chovam, pekne zvieratka :))
<a> už bych jí měl poslat k vodě :/
<b> taky si myslim... sem si říkal, že tě to už nemůže bvit...
<a> právě. a poslední kapka je, že bude zas ten debilní 14. únor a mě už se fakt nechce nic vymejšlet, takže holt papa no :)
Komentář: nevíte, co k Valentýnu? máme řešení :))