Nejlepší hlášky

<a> Měli jste vůbec nějaké zvíře?
<b> jo, sestra chovala bobra

Komentář: Pěkné zvířátko

<on> budeš se divit, ale vždycky jsem tě měl rád...
<ona> kolik jsi toho pro boha vypil???
<on> proč jsi myslíš že jsem opilej?
<on> 9 piv....

Komentář: co mě prozradilo?

<a> Dneska sme byli u autistů.
<b> To sou ti co se fotěj nazí?

<a> jdu si koupit nejaky jidlo
-!- <a> is away: nepritomen
<a> tak sem si koupil pivo :D

Komentář: ...co dodat :D

<a> spočítej IFy
<b> zatím čtyři
<b> jedním odlišuju, jestli už jsem na konci nebo ne
<b> a druhým odlišuju, jestli už jsem na konci nebo ne...
<b> ech
<b> tak to bych mohl možná i zredukovat :-)

Komentář: Šlo by to tak na polovinu. IF - záchrana neobjektového programátora

<a> tak sem na FB vtvoril skupinu o <c> protoze nema vytvorenej profil a nemame kam hazet fotky
<b> tak to se mu asi nebude libit
<a> jak ho znam tak neco zahlasi a bude vpoho
<b> aby ses pak nedivil
...
<c> tyvole ty si zm*d, stou skupinou
<a> njn, dem na fotbálek a na pivko
<c> za 10 u tebe

Komentář: bereme to s humorem

<a> aj kvikas?
<b> nie, len ma svinsky bolí hlava

Komentář: H1N1

<Endagraja XXX> mam napad, daj si chylku oddich od tich stratenich charov a spojazdni troska ten accmanagment) keby aspon slo kliknut na ten chartrader a pozret ponuki :D
<Theonek Endagraja> mam napad, daj si chvIlku oddYch od wowka a pal sa ucit gramatiku!!!
<Darwid Theonek> heej a co ti vies.. ci sa vobec este zacal ucit gramatiku ? :D
<Theonek Darwid> a tY si dalsi expert co?

<a> ty lamo, řikals, že serial je na tom dvd
<b> no a on snad neni?
<a> jen tam sou nějaký kraviny, a ani si mi neřek, co to je za serial
<b> jo takhle... no tak u tebe asi komediální

Komentář: není seriál jako serial

<Mirang> ty vole, otec přišel do mýho pokoje a řiká "něco stahuješ?" samozřejme, že sem něco stahoval, ale nevěděl sem jak na to přišel, tak sem se ho zeptal
<Luccy> a co řek?
<Mirang> že prej mu kontrolky na modemu nestíhaj :-D tak sem jenom řek že "to víš, s 8MB internetem nemůžu prohlížet mail"

Komentář: A neni to pravda?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 16 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.