Nejlepší hlášky
<a> Měli jste vůbec nějaké zvíře?
<b> jo, sestra chovala bobra
Komentář: Pěkné zvířátko
<on> budeš se divit, ale vždycky jsem tě měl rád...
<ona> kolik jsi toho pro boha vypil???
<on> proč jsi myslíš že jsem opilej?
<on> 9 piv....
Komentář: co mě prozradilo?
<a> jdu si koupit nejaky jidlo
-!- <a> is away: nepritomen
<a> tak sem si koupil pivo :D
Komentář: ...co dodat :D
<a> spočítej IFy
<b> zatím čtyři
<b> jedním odlišuju, jestli už jsem na konci nebo ne
<b> a druhým odlišuju, jestli už jsem na konci nebo ne...
<b> ech
<b> tak to bych mohl možná i zredukovat :-)
Komentář: Šlo by to tak na polovinu. IF - záchrana neobjektového programátora
<a> tak sem na FB vtvoril skupinu o <c> protoze nema vytvorenej profil a nemame kam hazet fotky
<b> tak to se mu asi nebude libit
<a> jak ho znam tak neco zahlasi a bude vpoho
<b> aby ses pak nedivil
...
<c> tyvole ty si zm*d, stou skupinou
<a> njn, dem na fotbálek a na pivko
<c> za 10 u tebe
Komentář: bereme to s humorem
<Endagraja XXX> mam napad, daj si chylku oddich od tich stratenich charov a spojazdni troska ten accmanagment) keby aspon slo kliknut na ten chartrader a pozret ponuki :D
<Theonek Endagraja> mam napad, daj si chvIlku oddYch od wowka a pal sa ucit gramatiku!!!
<Darwid Theonek> heej a co ti vies.. ci sa vobec este zacal ucit gramatiku ? :D
<Theonek Darwid> a tY si dalsi expert co?
<a> ty lamo, řikals, že serial je na tom dvd
<b> no a on snad neni?
<a> jen tam sou nějaký kraviny, a ani si mi neřek, co to je za serial
<b> jo takhle... no tak u tebe asi komediální
Komentář: není seriál jako serial
<Mirang> ty vole, otec přišel do mýho pokoje a řiká "něco stahuješ?" samozřejme, že sem něco stahoval, ale nevěděl sem jak na to přišel, tak sem se ho zeptal
<Luccy> a co řek?
<Mirang> že prej mu kontrolky na modemu nestíhaj :-D tak sem jenom řek že "to víš, s 8MB internetem nemůžu prohlížet mail"
Komentář: A neni to pravda?