Nejlepší hlášky

<a> pls nevis jak mam rozjet concoli v CS ?
<b> udelej salto vzad, 3 kotouly dopředu, otoč se o 97° ,strč si levej ukazováček do nosu a měj ho tam 10 minut .... pak by ti měla jit ... ale když to uděláš špatně, tak je možnost, že ti začne uhnívat levé varle

Komentář: já bych to neriskoval :-)

<ona> je mi nejak smutno
<on> japato ?
<ona> nevim nejak to na me dopadlo
<ona> ten rozchod a tak
<ona> potrebovala bych obejmout, pomazlit a usnout v naruci [:(]
<on> to já taky !
<ona> a ktomu se mi rozbily sluchatka a strasne me to sere !

<S:> máš čas..??
<T:> jasně.
<S:> víš na co se chci zeptat?
<T:> A víš jestli vím odpověď?
<S:> vím...
<T:> Tak vidíš.
<S:> díky ahoj...
<T:> Čau

Komentář: Rychle a strucne

<ona> ja chcu taaaaakyyyy Kofolovou voodoo panenku, ty mas dve !
<on> aspon vim co ti koupit na narozky...
<ona> ja chcu audiiiiinuuuu

<a> tocit porno je takova pohoda
<b> ?
<a> sry to nebylo tobe

<Mummified Corpse> ja ze bych vyuzil volne chvile a uvaril ti teda
<Labilní veverka> co, že jsi tak milý?
<Mummified Corpse> tak si naser :D

Komentář: Neni nad to být milý.

<ona> boze ja mam hlaaaaaaaad
<on> dej si neco :)
<ona> mame jen nanuky
<ona> ale v hlave se mi honi jine dobrutky
<ona> hahamburgery, pizzy, tortily, rizky, segedini, hrasci, rohlici i susi chlebove... vlastne cokoli
<ona> proc sem napsala hahamburgery? :D
<ona> to neni jidlo
<on> hahamburger je super :D
<ona> :D to je z hlahladu
<on> tak neco zpapapejej
<ona> jo ty nezklames

Komentář: zpapajelala hahamburger

<a> inak prehral som stavku s tvojou sestrou
<b> aku?
<a> musím ti napísať hlupost
<a> nemyslím to vážne
<a> je to kktina
<b> hovor
<a> ale milujem ťa
<a> odvolávam
<b> aka bola stavka?
<a> ona napíše svojmu spolužiakovi ja najväčšiemu kktovi akého poznám

<a> ted sem ju zkousel, fakt luxusni zalezitost...
<b> jj, ja mel taky skvelou, drahou herni klavesnici...
<a> mel?
<b> nj, segra, kafe, jeji demence...

<a> k vanocum sem dostal novy fotbal na komp... akorat priste pisu jezkovi aby ho prines v ajine
<b> proc???
<a> psal sem to kamosovi at pride ze mam new fotbal, prisel po pul hodce ja to stih na mej kraksne akorat zapnout a slo se na vec... pustili sme hru, dali to na lehky a zacli hrat... bylo to asi 2:0 a strasne se me chtelo na hajzl... po pul hodce nadherneho srani sem prisel a kamos se valel smichy na zemi... a rikal me: ty co to mluvej sou asi dementni, vyhravam 8:0 a ta hra mi rekne ze je to velmi vyrovnany zapas...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 15 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.