Nejlepší hlášky

<QuiT.!> hh a jak ste soulozili ve stoje nebo jak? ja si to necham pro sebe
<princesna> no ve stoje a v leze
<princesna> a proc se na to ptas???
<QuiT.!> aha a s kondomem? nebo mas prasky?
<princesna> no bez niceho
<QuiT.!> mas prasky?
<princesna> ja mam prasky vis?
<QuiT.!> aha
<QuiT.!> ttj
<princesna> co chces jit taky nebo co???
<QuiT.!> a kolikrát týdně bereš prášky?
<princesna> vis ze ani nevim proc???
<QuiT.!> berou se 3, 4, nebo 5
<QuiT.!> ty beres kolikrat?
<princesna> teda ty ses informovanej...
<QuiT.!> to vim Sona bere 4x týdně
<QuiT.!> tak ty asi taky ne?
<princesna> jj mas pravdu no

Komentář: pak nemaj být děti... :D

<a> Je vyhrožování, když mi někdo napíše, že mě srovná se zemí jestli ho budu provokovat?
<b> co cim tak neni
<b> sorry za chibu - co vim tak neni

Komentář: Ještě že se omluvil 8-)

<a> pocuj tu si?
<b> ano???
<a> Please describe your major interests, how you spend your free time and the time commitment involved?
<a> odpovedz mi na tuto otazku, ale seriozne
<a> potrebujem to do prihlasky do prace
<a> a neviem co vymysliet
<b> ty vole
<a> :-)
<b> co znamena slovo commitment???
<a> vazba, oddanost
<b> inac pytaju sa ta co robis vo volnom case ake mas zaujmy
<a> sak to viem
<b> kamo
<a> ved to nepotrebujem prelozit ale odpoved
<b> playing football, listening music, singing, reading books, being with friends, looking for a nice girl... writing sci-fi stories, smoking weed
<a> ok a este jedna
<a> Please describe what you consider to be your responsibilities, most significant activities or positions or principal achievements in the last few years.
<b> kamo ale neze to surovo skopirujes :D
<b> si to uprav xD
<b> ci pana
<b> neeeeeeeeeee
<b> nekopiruj to xD
<b> uz si to odoslal??? :D
<b> do**** xD

<a> ty office 2013 jsou dobrý, výjmečně musím Microsoft pochválit
<b> no já mám radši word

-!- Jara has joined #**********
<jara> Čau,kam si sa po tej kalbe vyparil?
<siran> neuveríš
<jara> a čo??
<siran> zbalil sem 2 buchty krásne dvojčatá a neboly vôbec zle a robili sme kopu veci co sem ani neznal
<jara> sranda ja tam bol so segrama a te tez zmizly,ale su zodpovedne aj ked im nebolo este 18 :)
<siran> neuveríš jedna sa prebrala a pozna ťa ale uz asi pôjdu ma pre nich prísť btacho
<jara> ok potom viac popiseme volala mi segra ze mam ist polních do mesta,cus
<siran> cus
<.> ...
<jara> ***** ked si ta chytím tak ta dokopem
<siran> ??? CO
<jara> vis ty dvojčatá. ..
<siran> no bombove boly
<jara> tak moja segra dosla s tvojim číslem ma ruke!!!
<siran> sorry bracho ja je neznal ved vzivote je nevidel
-!- jara has left #**********

Komentář: Aj takto sa da poštvať kamarada

<Mandla> Tak poraď, jak mám ten příběh pojmenovat
<Lu> Hm..
<Mandla> To ne, to je blbý :D
<Mandla> Představ si tu konverzaci:
<Mandla> ,,Co čteš??" ,,Hm.." :D
<Lu> A co se ti nelíbí? :D Bylo by to originální :D
<Lu> ale původně jsem to myslela, jako vyjádření toho, že přemýšlím :D

Komentář: Originalita nadevše..

<A> Lennon's residence, takze ten preklad je: rezidence, ve ktere bydli Lennon...
<B> no on tam nezije, uz je par let smrti vis
<A> Coze? On Lennon umrel?

Komentář: Vseobecne znalosti premiantky tridy, (kupodivu) nositelky FCE a budouci pravnicky

<a> Zlomils mi srdce, abys věděl.
<b> Ach, promiň! Tak zítra vezmu chemopren a spravíme to ok?
<a> chemopren? jakože kondom?

Komentář: A kluci jsou prej perverzní.

19:56 <Brezos> Čus, tež ti tak pada net?
19:57 <Fils> Čus, ne to jen těm co neplatí.

Komentář: Když je někdo chudý ;D

<a> Tak mam v aute novy svicky... A je to znat. Hned to lip jede...
<b> Hlavne aby si nemel svicky brzy v nejaky zatacce u stromu. :D

Komentář: o autech

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 15 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.