Nejlepší hlášky
<a> hele ale scéna večera :D
<a> byl tam nějakej borec tlustej, v takovým tričku Sparty
<a> typickej dělník, ale toho večera se evidentně cítil jako superhero a tak si asi třikrát objenal flašku franc. šampaňskýho za 1,500Kč. Pak šel k baru a asi hodinu a půl čuměl na jednu děvku jak tancuje a neustále ji strkal peníze za podvazky
<a> narval ji tam dohromady hádám tak 3k czk postupně... ona ho vždycky pohladila nebo tak, nebo rozkrokem k hlavě etc. no borec vypadal, že se snad udělá za barem :D
<a> takhle na ni celou dobu čuměl, a slintal
<a> po chvíli tam přišli dva bussinesmani evidentně , svetříky GANT ...
<a> okamžitě se hrnuly za tou děvkou která měla podvazky nacpaný od toho superhera a na rovinu, za kolik půjde do trojky
<a> ona chvíli přemýšlela a říká, počkejte na mě do zavíračky a za 1500Kč vás vezmu oba :D
<a> ...a hero za barem jak když malýmu dítěti sebereš hračku :D
Komentář: a.k.a investment fail
<A> Zítra stoupne prodej kondomů o 300% a stejně tak počet sebevražd...
<B> lepsi je prvni maj:)
<A> to jo,sebevražda v květnu je příjemnější...
Komentář: den před Valentýnem
* takhle během zkouškovýho na VŠE..(facebook)
<lucka> nemám ráda ekonomii...bleeee :-!
<michal> proč jsi tedy na VŠE? :D
<lucka> protože na vysokou mě nevzali :-P
Komentář: a to je bakalářka na fakultě informatiky :)
<ostravak> Skama si?
<b> z prahy
<ostravak> jooo jasneee to ti budu verit:D
* a
<a> "bože <z>!...asi mám problém....za minulý semester nemám podpísané 3 známky!"
<z> "....mno a?...ja žiadnu"
* b
<b> "Ježiši <z> poraď mi...tých hárkov nemám 50 ale len 45!"
<z> "...ty si to vyplňovala?"
* c
<c> "ja neviem či stíham zajtra odovzdať seminárku!!!!"
<z> "...to máme mať už zajtra?"
* d
<d> "bože....<z>!!!...pomôž ja som sa to učila iba týždeň!!!!"
<z> "ja som len dnes ráno zisťovala kde a kedy mám skúšku^^;"
* e
<e> "<z> vieš to?"
<z> ". . .čo?"
* f
<f> "len prd včerom som dostala knihu!"
<z> "my máme z toho knihu?!"
Komentář: <z> - najlepšia opora priateľom
<a> bolí mě v krku, do pi*e!
<b> anatomie nikdy nebyla tvojí silnou stránkou, co? :)
<Murderman> Verca už to vidíš?
<Verca> jeste ne
<Murderman> Dej esc a znova to otevři
<Verca> porad nic
<Murderman> Spoon?
<Murderman> Spooniiik
<Spoon> no?
<Murderman> Nakopni jí za mě :D
<Verca> ...
<Spoon> nemuzu
<Verca> on by nikdy nenakop sveho milacka :-*
<Spoon> zejtra bych nemel co zrat :D
<Murderman> Prd miláčka, o žrádlo mu jde. :D
Komentář: Verca + Spoon, murderman jejich kamarád
<on> Já si snad v životě nenajdu žádnou holku ... se jich normálně bojím
<já> Neboj určitě na tebe nějaká hezká čeká
<on> asi ne, jediný řešení asi bude si zaplatit holku, aby mě znásilnila a musí být nějaká silná abych se nemohl bránit
<Mule> Volals?
<Flipper-Tom> já ne
<Mule> Flipper je v telefonu jen jeden.
<Mule> 2:13
<Flipper-Tom> prozváněl jsem tě včera v noci když jsi přišel z hospody ožralej a psal mi na ICQ že nemůžeš najít telefon :)
<Mule> aha :D
<Flipper-Tom> vole :)