Nejlepší hlášky

<on> hej to nedam proste
<ona> daš
<on> v pondeli mam zkousku z geis, pisemku z tzi, v utery pisemku z matiky, ve stredu zapocet z automatizace + musim udelat takovej nechutnej graf slozitej, ve stredu musim poslat 10 stranek o paletach, ve ctvrtek je zkouska z is/ict + musim mit jakousi analyzu stranek zemedelskejch...
<ona> Tak na to kašli.
<on> dobra rada :D

Komentář: ten Bot na něj nemá dobrej vliv:D

<mick> kua koukam tady na koalu na stole a cumim, ze ma na zadech napsano Bourne
<mick> a ono je to melbourne

<a> tak <c> nám odešel
<b> jj do věčných lovišť
<a> AIONu
<b> yeap
<a> budiž mu židle pohodlná
<b> kámen

Komentář: Rozlučka při spušťení nové MMORPG

<a> Yeaah, nemusím dělat nejtěžší zkoušku :))
<b> Co?? Jakto??
<a> Mi psal magistr docent, že jsem nesplnil požadavky
<b> A mě nenapíše... háájzl :D

Komentář: Aspoň máme co zapijet :D

<repley> Tak a je to opět tady! Chlapská nemoc mě zkolila v její nejsilnější formě. Rýmička mě opravdu dostala a jelikož mám doma zakázáno fňukat, tak si postěžuji alespoň tady. Po vzoru všech chlapů zde chci být velice ale velice litován a oplakáván. Protože jsem vlastně kousek před smrtí. Však to chlapci znáte :o))

<a> tvůj processor má 3,2GHZ to je 3 200 000 000hz tolik operací zvládne za vteřinu
<b> hmmm
<a> ty zvládneš jen dvě: myslet na sex a jídlo

<a> Vybil se mi mobil, jak se mám ráno vzbudit?
<b> Já tě prozvonim.

<Mianne> byla jsem v obchodě pro mouku... a zas mě ti parchanti převezli xD
<Mianne> oni ty regály neseřazujou podle logiky, že by dali třeba sůl, mouku a strohanku vedle sebe
<jakub> xD
<Mianne> ale oni to seřazujou podle materiálu
<Mianne> takže sem pšeničnou mouku po půlhodině našla u piv
<jakub> xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<Mianne> parchanti, viď? xDDDD
<jakub> xD proooc? mě by to u piva nevadilo, ja bych na to narazil hned v tom obchodě... xD

<a> bude to skvělý... jen doufám že nepojede Žabák
<b> :-)
<a> když nepojede, tak to bude úplně super
<b> njn
<a> no jo, Žábáka bych vidět fakt nechtěla
<b> tak snad tam nebude...
<a> protože vidět ho by mi úplně zkazilo náladu, víš?
<b> hele snaž se jak chceš, ale kdo je to Žabák, se tě prostě nezeptam...

Komentář: není nad to, když vás má někdo prokouknuté

<a> nevis jak se pise uvod?
<b> u v o d
<a> xDDD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.