Nejlepší hlášky
<on> hej to nedam proste
<ona> daš
<on> v pondeli mam zkousku z geis, pisemku z tzi, v utery pisemku z matiky, ve stredu zapocet z automatizace + musim udelat takovej nechutnej graf slozitej, ve stredu musim poslat 10 stranek o paletach, ve ctvrtek je zkouska z is/ict + musim mit jakousi analyzu stranek zemedelskejch...
<ona> Tak na to kašli.
<on> dobra rada :D
Komentář: ten Bot na něj nemá dobrej vliv:D
<mick> kua koukam tady na koalu na stole a cumim, ze ma na zadech napsano Bourne
<mick> a ono je to melbourne
<a> tak <c> nám odešel
<b> jj do věčných lovišť
<a> AIONu
<b> yeap
<a> budiž mu židle pohodlná
<b> kámen
Komentář: Rozlučka při spušťení nové MMORPG
<a> Yeaah, nemusím dělat nejtěžší zkoušku :))
<b> Co?? Jakto??
<a> Mi psal magistr docent, že jsem nesplnil požadavky
<b> A mě nenapíše... háájzl :D
Komentář: Aspoň máme co zapijet :D
<repley> Tak a je to opět tady! Chlapská nemoc mě zkolila v její nejsilnější formě. Rýmička mě opravdu dostala a jelikož mám doma zakázáno fňukat, tak si postěžuji alespoň tady. Po vzoru všech chlapů zde chci být velice ale velice litován a oplakáván. Protože jsem vlastně kousek před smrtí. Však to chlapci znáte :o))
<a> tvůj processor má 3,2GHZ to je 3 200 000 000hz tolik operací zvládne za vteřinu
<b> hmmm
<a> ty zvládneš jen dvě: myslet na sex a jídlo
<Mianne> byla jsem v obchodě pro mouku... a zas mě ti parchanti převezli xD
<Mianne> oni ty regály neseřazujou podle logiky, že by dali třeba sůl, mouku a strohanku vedle sebe
<jakub> xD
<Mianne> ale oni to seřazujou podle materiálu
<Mianne> takže sem pšeničnou mouku po půlhodině našla u piv
<jakub> xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<Mianne> parchanti, viď? xDDDD
<jakub> xD proooc? mě by to u piva nevadilo, ja bych na to narazil hned v tom obchodě... xD
<a> bude to skvělý... jen doufám že nepojede Žabák
<b> :-)
<a> když nepojede, tak to bude úplně super
<b> njn
<a> no jo, Žábáka bych vidět fakt nechtěla
<b> tak snad tam nebude...
<a> protože vidět ho by mi úplně zkazilo náladu, víš?
<b> hele snaž se jak chceš, ale kdo je to Žabák, se tě prostě nezeptam...
Komentář: není nad to, když vás má někdo prokouknuté