Nejlepší hlášky
<Garett> du se vysrat
<Peťánek> TAK AT TO JDE HLADCE A RYCHLE
<Peťánek> A NE JAKO PRVNI POHLAVNI STYK
<Peťánek> hlavne bez krve
<Garett> taky se říká nepříjemné věci chce udělat rychle příjemné je třeba vychutnávat
<Garett> to se s tvojí teorií vylučuje
<Peťánek> víš co mě nejvíc nasere?
<Garett> povídej
<Garett> dostaň to ze sebe
<Peťánek> když sem někde na zachde a n emuzu se vysrat a z vedlejsi kabinky se ozve jen prd a uz slysim trhat papir
<Garett> no to mě sere taky
<Garett> já totiž pobyt na hajzlu kratší jak 15 ani nepovažuju za sraní
<Garett> 15 minut
<Peťánek> a co to jako je?
<Garett> to si musíš vzít pořádný čtivo
<Garett> a zasednout si tam na dobrou půl hodinu
<Garett> páč za tebou nikdo do toho smradu nemůže
<Garett> tak je to paráda
<Garett> jak si řikal pod patnáct minut to je jen nejapnej prd
<Peťánek> ou není nic lakavejsiho nez dlouhe srani a cerstve vydani nadrzenych baculek
<Garett> moje řeč
<Garett> omluv mě už se mi otevírá konečník
Komentář: Nechutnost sama
<borkooooo> cawes
<Ramirez> kto si?
<borkooooo> hras cs som crIps z cs-ka
<Ramirez> no ok a co chces? :)
<borkooooo> hras cs
<Ramirez> teraz ani ne
<borkooooo> a nevi odkal by som stahol cheaty na cs
<Ramirez> lol cheaty
<Ramirez> nauc sa hrat nebudes potrebovat
<borkooooo> jj
<borkooooo> chcem to volakedy vyskusat
<Ramirez> lamerko ty si ani s botmi nezasluzis hrat
<borkooooo> kolko hras cs
<borkooooo> aspon 15 rokov
<borkooooo> lebo si skill alebo cheater
<Ramirez> co ja viem od 1.3ky
<borkooooo> no jasne taka malo mas cheaty
<Ramirez> lol malo?
<borkooooo> ano
<Ramirez> chlapce ty sa zobud
<borkooooo> ja uz to hram 12 rokov a ty
<Ramirez> lmao
<borkooooo> cheater
<Ramirez> najprv si precitaj nieco na internete skor jak nieco napises
<Ramirez> Release date June 12, 1999 (Mod)
<Ramirez> November 8, 2000 (Retail)
<Ramirez> March 25, 2004 (Xbox)
<Ramirez> teraz je 2008 jakto ze hras 12 rokov? ty si cheater
<Ramirez> boze lamzor
<borkooooo> boze cheater
<Ramirez> 1.3 – 19 September 2001 od vtedy hram
<borkooooo> skore 49 2 cisy cheater
<Ramirez> ty si tu pytas cheaty jak lama a mne este nadavas
<Ramirez> deco daj si proti botom a ked vyhras poslem ti postou 3 internety
<borkooooo> aha ja hram s botmi ale ty musis hrat s botmi a mat pri tom cheaty lama loooooooooooooser
Komentář: tl:dr, CS pro
<a> nie, nie... sak ja ta rada vypocujem... postazuj sa, vylej si srdiecko
<b> hehe
<b> dávno vyliate
<b> to bolo tak pred 3 mesiacmi
<b> to už je dávno
<a> ale este ta to trapi
<b> jasné že trápi
<b> ale nepomôže mi nikto :)
<a> mozno ti pomoze ked sa niekomu zveris
<b> dobre, tak ja sa niekomu zverím
<a> Dneska jsme s mojí nej kámoškou kalili na hřbitově :D
<a> A asi jsem ještě tr
<a> sakra
<ona> hele a jak to mam vypalit?
<ona> normalne?
<on> ne
<on> vypal to nenormalne...
Komentář: jina odpoved nebyla ani mozna...
<a> Řekni mi něco hezkýho...
<b> Já Tě miluju...
<a> Ale já myslela něco hezkýho i pro mě... =D
Komentář: rozhovor s kámoškou, prostě RBK City =D
<Lama> dem na CS na tu adresu co sem ti dal...
<Tomik> mmnt du se visrat
<Lama> VYSRAT je s tvrdym Y
<Tomik> Si debyl?
Komentář: Český jazik poránu :)
<a> mas to nekde na webu naskenovany?
<b> je to velky hodne... chtel bys to?
<b> mam to od spoluzacek ale teda cukaly se pekne... kozy jedny... s tim delaly hrozny vofuky
<b> davam to do pdf aby se v tom lip orientovalo
<a> jsem cetl, ze jsi spoluzacce cucal kozy... asi si musim rozsvitit...
<b> ty blaho dobry
<a> hele dam to na lamera... oni mi tam nikdy nic nedaj
<a> tak treba mi tam tohle daj
Komentář: Sila podvedomi...
<a> Hej ty jsi online 2h 16min, ale nečínný jsi 2h 17min :D nechápu. :D
Komentář: icq 6
<a> ved hadam, ked ma zlozku s vecami do skoly nazvanu kokotiny, tak to nebude sprt :-D
<b> to ano :-D
<b> teraz sa mu dokazil 320 GB disk, vravel ze nastastie prisiel len o veci zo skoly, ze porno a filmy mal na 500gigovom
Komentář: Rozhovor o kamosovi, ktoremu sa nastastie nezmazalo porno.