Nejlepší hlášky

<a> už mela roztažený nohy
<a> celej večer mě ošahávala
<a> prej: šla bych na trojku
<b> bych jí řekl, že na nově teď zrovna nic pěknýho nedávaj :D

Komentář: ... aneb, když už je z toho někdo vyléčenej :D

<a> urcite ked som najebany chodia misionari po kluboch a vyberaju zomna peniaze a preto sa budim len s drobakmy v penazenke

<Rezzi> Ahoj jak je?
<Katka> Snad nejhůř, jak to jen jde.
<Rezzi> Co se ti stalo?
<Katka> dneska je to rok...co mi umřela kámoška
<Rezzi> to je mi líto, ale tak snad časem....
<Rezzi> Chtěla jsem napsat obživne, ale to asi ne, co?
<Katka> No to asi ne...
<Rezzi> sorry mě z těch hlášek vážně hrabe xD No tak snad se to nějak uklidní, za nějakejch 50 let si na to ani nevzpomeneš :D BuĎ budeš mrtvá taky nebo tě dostihne skleroza :D
<Katka> ...

Komentář: No jo, jsem prostě citlivej člověk xD

<a> dnes na slovine :D učiteľka opravila diktáty a zavolala si <c>
<a> učiteľka: "<c>" ako si mohol napísať ťisíc s ypsilonom?
<c> šak tyšic ne?

<on> kdyz pominu fakt ze me vsechny dohromady uz stali celkem 3K, ze sem zazil par hodne krusnych chvil atp. dalsi picovinky ale dobre semm si zasukal, to jo, ale to je moc drahe.. Jsem si radsi mohl koupit i7, 3,4ghz, taktovatelna na 4,2 s dobrym chlazenim

Komentář: Aneb závislost na PC.. :D

<a> vies aj nieco ine napisat ?
<a> stale iba jj ee :D :P
<b> jj
<b> :D

<Dave> Zdar kámo , dneska mě chytli policajti , prej kůli zvýšenýmu obsahu pasáků v tom okolí , tak mě kontrolovali , tak vypadám asi jako pasák
<Wenca> Zdar , takže tě zabásli jo?
<Dave> No jsme venku na kauci no

Komentář: Já ti říkal nepas

<a> Taky bys vypadal sežvejkanej smradlavej a mastnej :-) Každopádně není fotka, na které bych vypadal dobře, to je pravda :-)
<b> Není pravda, já sice nevím, na které jsi a na které ne, boť tě neznám, ale jest prokázáno, že člověk je nejvíc hostilní a xenofobní vůči fotkám na nichž je on sám. Vysvětlení je jednoduché.
<b> Ale právě protože Tě neznám, je na těch fotkách pro mne skupina mladých sympatických lidí a nejsem zatížen tím. "Bože, todle je <a>, vypadá jak kripl." nebo "Tyjo, zase <a>, no ten vypadá." :-)
<c> No, samozřejmě. Ale on je ten blonďák. Myslím, že jsme se s <d> OBJEKTIVNĚ shodli, že je z celé výpravy nejošklivější. :-)
<b> Blonďák v nordických krajích. Zapadne. :-D
<c> Leda tak do jámy, ale. :-D

<a> helou
<b> cafko
<a> jakto ze ta uz nevidim na jabberi? :)
<b> lebo som si na jaberry registroval facebook lenže nameisto toho aby to bolo v pohode tak mi ten drbnutý jaber zhadzuje aj facebook nielen na qipe ale aj na normálnej stránke tka ho už nepoužívam
<b> lebo ked to zapnem do 5 minut ma zhodí
<a> nerozumiem
<a> jedine co vidim napisane je "robil som blbosti, dojebal som si jabber tak som ho vypol"
<b> v skratke

<a> Venku pěkně leje, ještě, že mám dneska sálovku :)
<b> A to jste uvnitř nebo venku?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.