Nejlepší hlášky

<Miroslav> Serus, biznis ?
<Hashko> Hi, nn robím projekt v autocade. Na matiku, nejaká blbosť, že stereometria.
<Miroslav> A ako si na tom ?
<Hashko> 98%
<Miroslav> Tak super, koľko ti to trvalo kým si to spravil ?
<Hashko> Magor , xD jaa to sťahujem :D
<Miroslav> aha ....

Komentář: dnes ked som sa snažil robiť projekt na matiku

<a> dobrý den
<a> Hotel Šumava Vyšší Brod, dvoulůžkový pokoj (2 osoby), 25.-27.6. (2 noci) je možné?
<HOTEL.CZ - accommodation in The Czech Republic> dobry den, maly moment, overim
<HOTEL.CZ - accommodation in The Czech Republic> tak mi to tam nezvedaji, vydrzte
<a> ok, držím

<a> Se mi vzdycky sekne mobil... tak proto
<b> ajo
<b> co mas v mobilu?
<a> Pornace, hudbu, atd
<b> debile ja myslela program na icq

Komentář: Připojení z mobilu :D

<Elven> a ak ta vela veci hneva tak mozes skusit Linux
<arka2> nemôzem
<Elven> preco?
<arka2> peniaze, nevelka uroven schopnosti prace s pc :-D atd. atd
<Elven> peniaze???
<Elven> ako to myslis?
<arka2> tak zadarmo to urcite nieje...
<Elven> LOOOOOOOOOOOOOOL mozem ta dat na lamera? :D
<arka2> na co?

Komentář: Technicka uroven u nas na Slovensku

<a> Mi Mišo spomínal že si spal v buse na zemi...čo je na tom pravdy?
<b> Tak čo ti poviem bol som s Mišom dali sme sa dole a išli na buse domov a zomnou jeblo na stred busu a som ostal ležať a aj Mišo mal v prdeli, a prišiel šofer, že ci som v poriadku? a len sprostredkovane od miša som počul že som ho poslal do pici že mám lístok a nikde nie je napísane že sa nemožem v buse váľať po zemi ked je mi tak dobre :P ale aj ľudia ma zdvorilo prekračovali :P

Komentář: Návrat z babičkynej diamantovej svatby

<a> Ahoj jsi tu? potřebuji tvoji pomoc
<b> Copak?
<a> Mám ted praxi ve škole ( 4.třída ) a doplnovali i, y a mám větu L y/isalo se o její nohy ... i nebo y?
<a> já si myslím y
<b> í .. lísat
<a> ok děkujii
<a> ještě bych měla před učitelkou trapas
<b> V pohodě
<a> hbitá je i?
<a> že? :D
<a> jedno dětsko má i a druhé y a mě to pak plete
<b> Jo, pako
<a> hej slabikář je i že ju?
<a> všechny mají y
<b> .. Proboha .. jo, i!
<a> dík moc

Komentář: <a> za rok maturuje ... Stydím se za ni ..

<a> nas 6 hodinovy starcraft maraton ukoncila kamaratova mama
<a> podla toho, co sa mi podarilo pocut cez team speak to bolo preto, lebo nevyniesol smeti
<a> krik krik
<a> "len hras a sedis za pc, ja ti ten kabel vytiahn"
<a> disconected

<on> vše co se odehrává v hvězdné bráně je teoreticky podložené
<on> to potvrdili vedci
<ona> jo?
<on> akorát u teleportace by mohl být z etického hlediska problém
<ona> proč?
<on> no protože před teleportaci, se ti tělo rozloží na miliony malých částí, které se zase na druhém konci složí ...
<ona> ty jo, to by byla hrozná sranda, kdyby se ti oko objevilo třeba na zadku a nebo na noze :D :D
<ona> jako zespodu, nikdy bys nic neviděl a furt bys měl v něm bordel :D :D

Komentář: i tak se to dá pochopit

<a> ale náhodou je pěkný, když je holka ještě panna
<b> jj, je to jako nový auto

17:25 <a> Ha, tak tohle sem jeste nezazil :-X
17:25 <a> Chyba 105(net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED):
17:25 <a> Server se nepodařilo nalézt.Tato webová stránka není dostupná.Webové stránky na adrese http://www.google.cz/ jsou možná dočasně nedostupné
17:26 <b> Priznejte se, kdo ste zadal "google" do google!!!!
17:26 <c> a je to tady!!!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.