Nejlepší hlášky

<Mutagen> jj to jo a slysel sem ze v jave muzes udelat nakej kod kterej ti vytizi maximalne procesor

<Berny> a bude ten komp rychlejší?
<OnDraK> bude mít víc operační paměti... já jejím rozšířením pocítil zvýšení rychlosti, ale i když tam budeš mít ramek 50gb, vždycky záleží na rychlosti procesoru.
<OnDraK> co tam máš?
<Berny> jak to mám tušit:-D
<OnDraK> klikni na tento počítač pravým a dej vlastnosti.
<OnDraK> a zkopči mi sem řádek "procesor"
<Berny> tý jo tady nic o procesoru není napsáno
<OnDraK> tak tam žádnej není, nemusíš se starat o to, že bys ty ramky nevyužil... za deset minut jsem u tebe, nachystej si třistapade.
<Berny> ou kej

<a> A jdu dělat škatulata na svym stole, ten 20ti centimetrovej line-in špagát musí stačit
<b> tak hoď tu věž na stůl vedle kompu, nebo pod komp, a vysuň židli
<a> Na stůl vedle kompu nemůžu, ta věž je velká jak kráva a na stolu nemam místa nazbyt
<a> Dám komp místo jedný bedny a bednu místo kompu, a je to
<b> to může vypadat zajímavě
<a> A ještě to tady mam hrozně zmatený ohledně rozvodu elektřiny, mam tu tři prodlužovačky, tak teď se musim modlit, že nevytáhnu tu špatnou
-!- a has quit
<b> vybouchs

Komentář: dilema pyrotechnikovo

<a> Tak dobrou... sněží u vás <b>?
<b> nevím, kouknu na internet...

<a> no tak mi bylo blbe tak sem musela jit obejmout misu a pak sem jela na pustevny na board a tam sem byla do 4 a pak sem prisla dom dala sprchu a sem tady
<b> aha a proc si musela jit obejmout mis
<a> bo mu bylo blbe
<b> aha..a kdo to je vubec?
<a> zachodova misa voe :D

Komentář: Menší nedorozumění...

<a> cuuuus
<b> hoj
<a> hej, mam novou neskutecnou zkusenost
<b> povídej přeháněj
<b> ale tak ať usnu
<a> uz ti nekdy klepali na okno policajti s vetou doklady prosim, kdyz ses zrovna vystrikal holce na bricho?
<b> lol :D :D
<b> ne to se mi nestalo
<a> mi uz jo :D
<b> no a jak ste dopadli???
<a> moment prosim... utrela jsem to do trika, oblikli jsme se, a david sel s nima ven vyrizovat a ja mu podala jenom obcanku, ze ktere pul hodiny lustili a prehazovaali si ji, jestli mi je 18 :D

Komentář: <a> je holka a 18 ji bylo dva mesice z5 :D

<a> b: da se z amazonu objednat i cas na cteni?
<b> j, ale je drahej

11:41 <a> caw
12:26 <b> caw
13:58 <a> ses tu?
14:23 <b> tak sem tady
14:31 <b> ted tu si?
15:38 <a> ses tady? :D
15:38 <b> ja musim sry caw

<a> Moje připojení k netu je jako muž po padesátce... ten už to taky nerozjede...

<ona> :* uklidni se a nemysli na to TECKA :*
<on> víš co miluju na tvým napsaným "TECKA"?
<on> že když mi to napíšeš s tou pusinkou.... cítím z toho tvoje teplo... projev náklonosti a toho, jak jsi hodná a sladká... ale zaroveň mi tím říkáš... "zavři už tu zas*anou hubu" :D :-* ale opravdu :)

Komentář: Udobřování s přítelkyní přes icq :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.