Nejlepší hlášky
<a> ahooj prosim ťa si tu??
<b> nemám..
Komentář: ludia, čo napíšu, len ak potrebujú ..:)
10:08:20 <a> nechytaj ma za slovicka :D
10:08:20 <b> slovo je abstraktný pojem, nedá sa chytiť
Komentář: Zbytočne sa snaží
23:35:06 <Frost> pi(v)čo lol :D
23:35:09 <Frost> na mapy.cz
23:35:13 <Frost> je mapa i historicka
23:35:18 <Venushja> lol
23:35:23 <Frost> z roku 1836-52
23:35:27 <Venushja> mazec
23:35:35 <Venushja> a je satelitni ?
Komentář: ano, samozřejmě, že je satelitní *ťuká si na čelo*
<a> nevis tohle kamo holky sou divny
<a> ten nejtezsi software je lehce ovladatelnej a pochopitelnej oproti holce
<a> holka je naladovejsi nez windows
<b> to mi povidej..proto vetsinou jedu na linuxu xD
Komentář: Hlavně že si rozumíme
<dawe> čus...tak jak to zítra vidiž ?
<Hruška> až se naučíš česky, možná ti to řeknu
<dawe> čus.jak to zítra vydíž ?
<Hruška> zkus to ještě jednou...
<dawe> čus.jak to zítra vydíš ?
<Hruška> tak to už si děláš prdel...
Komentář: už ani mateřskej jazyk neumí...
<a> tak jsem to stáhnul, ale nevim co teď...?
<b> no to je jednoduchy, to rozbal, budes tam mit image, tak to bud vypal nebo nacti v demonovi nebo co tam mas, chapes voe?
<c> ten vubec neví simtě.. :D
<a> no hele, je tu děsná hromada nějakejch knížek, co s tim?
<b> to sou ty rary, je rozbal
<a> jak?
<b> pravym, extrahovat zde
<a> nechápu. já se tě ptám co s těma knížkama, ne s nějakýma rarama?!
<b> ty vole, vis co? precti si ty knizky, treba se neco naucis, zdar.
<c> :D tak to je moc :D
Komentář: chat na skypu...
<a> zkrášlení se píše se S nebo Z?
<b> zkrášlení vole
<b> změna stavu
<b> (někdy i z povrchu pryč)
<a> Napřed jsem si půjčoval odlakovač na nehty od manželky
<a> pak jsme se o nej přetahovali
<a> teď chodí ona za mnou, abych jí dal odlakovač - mám ho velké zásoby :-)
<b> Počkej... buzík nejseš, metrosexuál, hipster a jiní taky ne. Jseš ajťák! Na co zrovna ty proboha potřebuješ odlakovač na nehty???
<a> Hehe. Ředím tím barvy revellky, když lepím letadla :-)
Komentář: Až na ty inhalace výparů je lepení modelů ušlechtilý koníček!
<nhg> janulo je nahodou riadny rebel
<BaSkeR> nhg: jo, stretne dilera zobere nejaky ten gram a povie panboh zaplat
<b> ahoj, chci se tě na něco zeptat, spíš poradit. když jsem na icq, tak mi nezvoní, jdyž mi někdo napíše a jen mi tu bliká vzkaz. nevíš, coo s tím mám, prosim tě dělat?
<a> to mi ted prislo... od neznameho uzivatele...
<a> poradil jsem zapnout reproduktory...
<b> jojo, už to jde. měla jsem totiž úplně vyplej zvuk