Nejlepší hlášky

-!- Topic for #czf: xxx pr0n link xchange hq | /query sarh !links for details | <sarh> mam psy, kone, opice, ale toto.. | TYRANIE!
<sarh> Kdo je tu admin?
<Plnt> sarh: ospf
<Plnt> proc?
<sarh> protoze me sere ten zkurveny topic
<Plnt> napis ospf
<sarh> nejaky dement uz mi fakt psal

Komentář: #czf@czfree.net

<a> dneska jsme měli místo učitelky studentku
<a> a vykládala nám o umění ve starověkým egyptě
<a> "... horní a dolní egypt sjednotil král Meni..."
<a> v tom se spolužák zarazil
<a> přihlásil se a zmateně vykoktal, že asi myslela faraona
<a> ta řekla něco ve smyslu, že král je obecné pojmenování
<a> teď se na ní zase podíval on a řekl
<a> takže ve velké británii teď vlastně vládne faraon, jo?
<b> pěkně :D

<a> btw buď rád za záplavy
<a> je tu zima
<b> tady je asi teplo voe
<a> no asi ne ale můžete si to tam vytopit

Komentář: Spolubydla nemohl jet do Brna kvůli záplavám a na bytě nám netopí…

<a> Kdyby dal na moje slova...
<b> A jaký byly tvoje slova? :)
<a> Jestli chce mit neco spolecnyho s drogama, at zustane u kofeinu, alkoholu a pripadne travy, ale na zbytek at fakt se*e
<a> Neco v tomhle smyslu
<b> Jo, to si myslim taky :)
<a> Ja mam limit... 1 droga
<a> a moje laska k pivu me dost limituje :D

<a> ENDURO ? kúp si ratšej čistý CROSS
<b> načo mi je čistý ? veď ho aj tak zablatím..

<a> teď jsem něco našel v TV. K čemu je u tý televize ten CI slot ?
<b> slouží to například k dekódování placených programů
<a> Aha, takže zase nic zvláštního
<b> A co jsi čekal? Že tam strčíš knížku a ono ti jí to přehraje jako film ?

<a> Zdar
<b> čau
<a> tak co jakto jde na autoškole?
<b> jo dobrý dneska mě i učitel pochválil.Měl ale taky dobrou hlášku:D
<a> jakou?:D:D
<b> Jedu si pěkně a učitel na mě drž ten volant pořádně..,tak ho pevně chytnu,a on na mě nemačkej ho zase tolik jinak ti z něj poteče pomerančová šťáva!:D:D:D
<a> :D:D

<Lirok> Cus jdu s klukama na pivo deš taky?
<Proxus> Hele nejdu, nejsou love
<2hod> ....uběhlo
<Lirok> Ty voe já měl jít na kuchř, ty míchsny vajicka dělím fakt libove
<Proxus> jj :D taky si po pár pivech myslim že sem desetibojař :D:D

<a> posli mi prosim ta tu pracu zo skoly
<b> ja ti ju posielat nebudem, donesiem ti ju zajtra do školy na usb... tak si dones aj ty usb, aby si si ju vedela prekopirovat
<a> preco mi ju jednoducho nemožes poslat na mail?
<b> je to velky subor
<a> čože? word?
<b> ma to až 17 stran

Komentář: facepalm

<a> nesnasim te...
<b> jj
<a> ses fakt nenormalni...
<b> jj
<a> ses tam ?!
<b> jj
<a> ok ses gay
<b> jj
<b> hajzle !

Komentář: cist se vyplaci

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.