Nejlepší hlášky
-!- Topic for #czf: xxx pr0n link xchange hq | /query sarh !links for details | <sarh> mam psy, kone, opice, ale toto.. | TYRANIE!
<sarh> Kdo je tu admin?
<Plnt> sarh: ospf
<Plnt> proc?
<sarh> protoze me sere ten zkurveny topic
<Plnt> napis ospf
<sarh> nejaky dement uz mi fakt psal
Komentář: #czf@czfree.net
<a> dneska jsme měli místo učitelky studentku
<a> a vykládala nám o umění ve starověkým egyptě
<a> "... horní a dolní egypt sjednotil král Meni..."
<a> v tom se spolužák zarazil
<a> přihlásil se a zmateně vykoktal, že asi myslela faraona
<a> ta řekla něco ve smyslu, že král je obecné pojmenování
<a> teď se na ní zase podíval on a řekl
<a> takže ve velké británii teď vlastně vládne faraon, jo?
<b> pěkně :D
<a> btw buď rád za záplavy
<a> je tu zima
<b> tady je asi teplo voe
<a> no asi ne ale můžete si to tam vytopit
Komentář: Spolubydla nemohl jet do Brna kvůli záplavám a na bytě nám netopí…
<a> Kdyby dal na moje slova...
<b> A jaký byly tvoje slova? :)
<a> Jestli chce mit neco spolecnyho s drogama, at zustane u kofeinu, alkoholu a pripadne travy, ale na zbytek at fakt se*e
<a> Neco v tomhle smyslu
<b> Jo, to si myslim taky :)
<a> Ja mam limit... 1 droga
<a> a moje laska k pivu me dost limituje :D
<a> ENDURO ? kúp si ratšej čistý CROSS
<b> načo mi je čistý ? veď ho aj tak zablatím..
<a> teď jsem něco našel v TV. K čemu je u tý televize ten CI slot ?
<b> slouží to například k dekódování placených programů
<a> Aha, takže zase nic zvláštního
<b> A co jsi čekal? Že tam strčíš knížku a ono ti jí to přehraje jako film ?
<a> Zdar
<b> čau
<a> tak co jakto jde na autoškole?
<b> jo dobrý dneska mě i učitel pochválil.Měl ale taky dobrou hlášku:D
<a> jakou?:D:D
<b> Jedu si pěkně a učitel na mě drž ten volant pořádně..,tak ho pevně chytnu,a on na mě nemačkej ho zase tolik jinak ti z něj poteče pomerančová šťáva!:D:D:D
<a> :D:D
<Lirok> Cus jdu s klukama na pivo deš taky?
<Proxus> Hele nejdu, nejsou love
<2hod> ....uběhlo
<Lirok> Ty voe já měl jít na kuchř, ty míchsny vajicka dělím fakt libove
<Proxus> jj :D taky si po pár pivech myslim že sem desetibojař :D:D
<a> posli mi prosim ta tu pracu zo skoly
<b> ja ti ju posielat nebudem, donesiem ti ju zajtra do školy na usb... tak si dones aj ty usb, aby si si ju vedela prekopirovat
<a> preco mi ju jednoducho nemožes poslat na mail?
<b> je to velky subor
<a> čože? word?
<b> ma to až 17 stran
Komentář: facepalm
<a> nesnasim te...
<b> jj
<a> ses fakt nenormalni...
<b> jj
<a> ses tam ?!
<b> jj
<a> ok ses gay
<b> jj
<b> hajzle !
Komentář: cist se vyplaci