Nejlepší hlášky
<jezek2> PHP zkaza sveta
<jezek2> ruby skryta zkaza sveta
<jezek2> ruby on rails totalni zpatecnickej non-sense
Komentář: #php.cz :)))
<Jitule> jak to zatím vypadá??
<Rewol> uz uz ...este chvili :D
<Rewol> 8 na druhou ?
<Rewol> 62 ? :X
<Jitule> 64, těsně vedle martine. :)
<Rewol> :D
<Jitule> tk jak??
<Rewol> skaredej kvadrat :X
<Jitule> co ti vyšlo??
<Rewol> pocky pocky omg
<Jitule> jakej kvadrát???? :O
<Rewol> no ... asi to mam blbe :D
Komentář: kvadrát = diskriminant... :D holt Kalábova matika.. :D
<Morbid> Už jsem ten pozdrav domyslel Hola hola. Práce volá: "Výkend bude, jděte všichni do pr.."
<Peter> To se Ti nerymuje.
<Morbid> Nebuď puntičkář. To je moderní poezie.
<Peter> To uz radeji:
<Peter> Hola hola, vikend bude,
<Peter> nebudu uz makat dele,
<Peter> ruce uz mam z prace rude,
<Peter> jdete vsichni ...
<Morbid> Je první máj to lásky čas,
<Morbid> barmančin hlas, ku pivu zve zas
<Morbid> Výken hnedle, jděte všichni do pr..
<Morbid> Ještě chvýli a už to bude
<Peter> jj
Komentář: Když se práce táhne.
<Dr.Silenec> skywalkerr: :-P .... a docela s tim spokojenej :D az na to ze z okna koukam na barak naproti misto na les :D
<skywalkerr> Dr.Silenec: no ja JM, ale ve skole ostrava a z okna v ove kukam na les a doma z okna kukam na kostel :D
<Dr.Silenec> skywalkerr: ;-)
<skywalkerr> Dr.Silenec: vis co to je met kostel asi tak deset metru hned pred pokojovym oknem? :D
<skywalkerr> Dr.Silenec: to rano s opici vztanes a podivas z okna a vidis kostel :D a v duchu te hryze, zhresils skajiku, zhresils :D
<Dr.Silenec> skywalkerr: :-D a co v nedeli rano ?
<Dr.Silenec> vis jaka skupina lidii muze jen napadnou v nedeli brzy rano mlatit do kusu zeleza ? :D
<Dr.Silenec> KRESTANI !!!
<Dr.Silenec> :D
<Dr.Silenec> fakt nemaj asi co jinyho na praci
<Dr.Silenec> :-D
<Dr.Silenec> nejsi krestan doufam :)
<REMET> Dr.Silenec: zvony se zeleza nedelaji
<Dr.Silenec> REMET: detaily... tak z ceho ?
<skywalkerr> Dr.Silenec: no jsem :D ale nechodim do kostela :D
<skywalkerr> Dr.Silenec ze zvonoviny preci :D
<skywalkerr> Dr.Silenec: zelezo by prasklo ;-)
<REMET> Dr.Silenec: z bronzu
<skywalkerr> REMET: neni to cistej bronz ;-)
<Dr.Silenec> REMET: aha.....
<REMET> bo, kdyby se delali z medi tak je cikani odvezou do sberu
<skywalkerr> LOL
<Dr.Silenec> REMET: LOL
<skywalkerr> aj zelezo by ovezli :D
<skywalkerr> >.<
Komentář: není co dodat
<a> ahoj nejakej program na stahovani pisnicek
<b> :D
<b> co treba DC? :)
Komentář: Zmatenec na DC
<ona> sem silene smutnaaa newim co delat a k vode ho poslat nemuzu to bych umrela vim ze by sel za jinyma
<on> taq bez taky
<on> co ti brani?
<ona> :( nejsem takovaaa
<ona> ja ho mam rada ale hodne se zmenil vcera mi slibil ze prijde a rekl mi ze nechce ze musi udelat 60level ve hre *TIRED*
<on> :D:D:D:D
<on> taq wim o kterou hru se jenda a tohle malinko chapu
<ona> :D wow
<on> mno nicmene z meho pohledu holku bych za wowa fakt nevymenil
<on> no i kdyz chyby mi na 60ku 10lvl :D
<ona> jaq malinko chapes je to blbost uz sebe vidim jak bych odmitla sviho kluka kvuli hre
<ona> :Dja mam teprve 12ctý
<on> :D
<ona> stoho nic nedelej
<on> :D:D
<ona> zacla sem teprve minuly tyden
<Lechny> tu posloucham celej den Daft Punk
<Edems_> a?
<Lechny> mam z toho v hlavě tak vybrakovano jako bych stravil 3 dny na seminaři o perspektivach hřebíku
<Lechny> tak sem si musel pustit Beethovenovu 7 symfonii
<Edems_> LOL
<Delta9_THC> hele znáš ten vtip:
<Delta9_THC> víte co je černej humor? to je 10 dětí v jedný popelnici
<Delta9_THC> a víte co je morbidní humor? jedno dítě v 10 popelnicích
<Delta9_THC> tak jeden kámoš to kdysi skvěle zkomolil:
<Delta9_THC> víte co je černej humor? to je 10 dětí v jedný popelnici
<Delta9_THC> a víte co je morbidní humor? to je 10 popelnicí v jednom dítěti
<LicTor> roflmao :D
<a> hm.. dnes asi budem pracovat..
<b> prosim potlesk pre chlapca ktory zacal konecne pracovat (cocacola rlz ) :D
Komentář: Reklama rlz ;)