Nejlepší hlášky

<ona> nejde mi na mailu otevřít tabulka ve formátu .xls... :-(
<on> máš officy?
<ona> co to je?

<botanicus> Tu se nic nedeje :o?
<botanicus> V tom pripade...
<botanicus> SMRT KDE :D!
<ServerRoot> smrt kytkam!
<botanicus> Smrt KytKam... GytGy rulez :D
<ServerRoot> :DDDDD

Komentář: QT sucks... ;)

<a> já jsem všem poslala odkazy na lamera.cz a teď to pročítam a najdu tam sebe... že já jim to posílala...

Komentář: "kamarádi"

<a> Mám film v angličtině s titulkama, jenže nerad čtu titulky, nevíš kde bych mohl do toho filmu stáhnout češtinu? Je to v .avi
<b> Deš na lamera

Komentář: ...

<Snoopy> ted se mi zdalo ze ke mne leti obrovska moucha, malem jsem spadla ze zidle jak jsem se po ni ohnala, ale byla to uplne prtava muska, jenom jsem ji mela hrozne blizko u oka

Komentář: bez komentare

<slečna> tebe uz nikdo nezachrani, riso... :D
<slečna> na to nikdo nema...­
<r!CCi°21> símen jo!­
<slečna> ja myslim, ze e...­
<r!CCi°21> e jako ne nebo e jako říšo udělěj mě do zadku?

Komentář: odpověď na status "JEŠTĚ JSEM SE NA TO ANI NEKOUKNUL. Ale Seeman mě zachrání!"

<fantomas.france> jo... to je presne
<neflo> tož to bylo na piču
<fantomas.france> u visty to bylo asi 4x za den
<fantomas.france> ja jsem zvyklej pustit linux a restartovat to pristi leto...
<fantomas.france> funkcnost, stabilita
<neflo> a co se ti na nem nelíbilo??
<fantomas.france> vista je prvni operacni system, ktery jsem vyhodil z 8. patra i s licenci
<neflo> já sem si cetl rezence na ni a aj pár kluku ji má už od nás, a prej je dobrá, ale že to jeste není vychytany a to bude až nejak kolem listopadu bo co
<fantomas.france> tvari se jako OS, ale je desna
<fantomas.france> vista je vysmech vsem operacnim systemum...
<neflo> a co to bylo s tou Vistou???

Komentář: chatovani na tema OS

<a> hej mám na tebe dotaz nevis jak se ve wordu dava funkce ROVNICE???

Komentář: konec

<a> proč máš v tom rohu to letadlo, nemůžeš ho dát nějak pryč? vadí mi tam...
<b> letadlo? :-O
<b> myslíš to v pravim hornim rohu?
<a> jo
<b> :D tak to nejde dát pryč... je to ICQ reklama... :D

Komentář: asi hodně zná ICQ... :D

<bubu> pomoooooooooooooooooooooooooooc
<XxX> sfetoval si sa ako svina a nevies kde sa nachadzas?
<bubu> to by sa mi pacilo ale nie som treiezvi a windows mi stale daco picuje
<XxX> ze nemas fetovat?
<bubu> system performace slowed down by: 47%
<bubu> co to je?
<XxX> ze tvojmu pc zacal vadit zapach marihuany takze procesor zacal hadzat prazdne cykly aby sa trochu spamatal
<bubu> aky zapach marihuany? ved doma co pestujem 1 0rastliniek tak este su male a nemaju ziadny pach

Komentář: no comment :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.