Nejlepší hlášky
<a> kde si?
...
<b> tu
<a> lol, ale som sa lakol
<a> pozeram len tak na monitor a zrazu zlty stvorec vyskoci
<b> a?
<a> sak som sa mikol
Komentář: aj muzi su citlivi
<Ondra> chodíte ještě na tu stavbu?
<5o> ano
<Ondra> co ano?
Komentář: omg
<DADO> hej divam se na crash testy aut
<DADO> a vola mi mama, ze se vybourala
<Dave> sorry, ale toto je lol
<Dave> to je tak na lamera
<S23> ja bych vrazdil... hledam cd pul hodiny, nevsimnu si ze je tam napsany heslo a stahuju... pozaviram zalozky... a ted to chcu rozbalit a ono to po me chce heslo, tak zase ctvrt hodiny hledam tu stranku v historii abych nasel heslo... :D :D :D
Komentář: kdyz je nekdo nevsimavej :D
<Jarda> aha co delas???
<Lord Koudy> sukam
<Jarda> s kym?
<Lord Koudy> se psem
<Jarda> ty mas psa??? :D
<Lord Koudy> ee jenom kocku
<Jarda> jak muzes sujat psa?
<Lord Koudy> ja nesukam psa
<Jarda> si rikal ze sukas se psem
<Lord Koudy> jj
<Jarda> s jakym psem?
<Lord Koudy> s kockou
<Jarda> s jakou kockou?
<Lord Koudy> mi nemame kocku
<Jarda> tak s kym?
<Lord Koudy> s kockou
<Jarda> s jakou?
<Lord Koudy> neres
Komentář: co dodat
<egres> ocuj ty trus
<egres> mas nejaky oblubeny PC eshop?
<Sapik> vypadni za dvere, zaklop a vstúp ešte raz so slovami: "Dobrý vecer pán Sitáš"
<egres> vrrrzg
<egres> bum
<egres> klop
<egres> klop
<egres> klop
<egres> vrrzg
<egres> kukuk
<egres> "Dobrý vecer pán Sitáš"
<Sapik> :D
<Sapik> gut :P
<Sapik> nie nemám :)
<Sapik> preco?
<Sapik> mal by som? :)
<egres> tak nic, bye
<Sapik> lol
<egres> toto pojde na lamera :D
<Sapik> a zavri za sebou dvere :D
<egres> klep
<egres> klep
<egres> klep
<egres> such
<egres> vrrrrrzh
<egres> BUUUUUM
<egres> klep... klep... tuk...
<Sapik> ty klopeš na dvere aj ked odchádzaš?
<egres> to boli kroky :-/
Komentář: nedostatok spanku... vysoky uptime
<a> caw tu si?
<b> nie
<a> tak potom nic cau
<b> cau
Komentář: omfg :D
<Tomáš Báča> Bylo to normálně... jen jsem změnil asi o 10 px šířku loga, a stalo se todle co vidíš... dal jsem ctrl+z a uložil, aono nic...
<Tomáš Báča> a nevim jak to vrátit... a jsem z toho uplně na mrtvici...
<churchyard> lol
<churchyard> to delas csskem?
<Tomáš Báča> jj
<Tomáš Báča> napsaný je to za 3 minty... dělal jsem to Xkrát... ale todle
<Tomáš Báča> nemuže to bejt nějakej bug v FF?
<churchyard> nvm
<Tomáš Báča> kamos ma taky FF 2.0.0.6 a dela mu to taky... o co, ze kdyz skusi IE, tak to pude...
<Tomáš Báča> hmm.... tak je neco blbe u me
<churchyard> ie 6 ve wine to same
<Tomáš Báča> jj
<Tomáš Báča> :D :D :D už vim!!!
<Tomáš Báča> koukal ses do css zdrojáku?
<churchyard> nn
<Tomáš Báča> já tam měl komentáře...
<Tomáš Báča> ale takle // komentar
<Tomáš Báča> ...
<Tomáš Báča> no comment
Komentář: kamarádovi se rozhodil design
<a> ten chalan z travianu mi napísal:
<a> jo? a odkud asi? já ty vesnice ani moc bránit nebudu, vim, že proti vám nemám šanci. Tím spíš mi přijde směšné, jak se chováte... Já neprovedl proti bratrstvu vůbec nic, jen protože zatím nechci přestupovat do BhoT, tak mě hned chcete zničit
<a> a ja som odpovedal:
<a> odkiaľ som je moja vec, sorry, keby som chcel aby to ľudia vedeli dám si to do infa na traviane a na ICQ. a nepíde mi blbé ako sa chováme. tým že by som ti to povedal idem proti svojej aliancií. ty si si vybral miesto mimo BHoT a tým pádom nemáš nárok vedieť to o čom sa diskutuje. je to len pre dobro ali...
<b> *ROFL* *ROFL* *ROFL*
<b> on sa nepýtal odkial si :-D :-D
<a> MEGAROFL!!!
Komentář: to je tak keď niekto číta každé druhé slovo... :)
<sv.Martin CZ> hele... mel jsi nekdy hrozny nutkani nekoho zabit???
<sv.Martin CZ> ale jako fakt brutalne... treba heverem do hlavy...
<sv.Martin CZ> az by cakala krev vsude okolo
<Sleeper_CZ> copa?
<sv.Martin CZ> nic... je tu Tryska...
<Sleeper_CZ> takovy nutkani mam kazdou chvilku
<Sleeper_CZ> beru zbrane a jdu dolu, zdrz ho
<sv.Martin CZ> :-) ten uz neodejde...
<sv.Martin CZ> ma zlamany nohy a urezany ruce... tak chvatej... jeste zije
Komentář: zakaznik nas pan