Nejlepší hlášky

<tHe.FreSh> že ti mozek čouhá ven jak má mega objem ne? :D
<Dawe> ne, spis ze jsem dutej jak bambus
<tHe.FreSh> heh
<tHe.FreSh> to jak sem si dal hlavou do těch futer
<Dawe> :D
<tHe.FreSh> tak to viděl nejpřísnější učitel na škole
<tHe.FreSh> přišel ke mě
<tHe.FreSh> a když viděl jak sem se smál
<tHe.FreSh> tak mi zaťukal na hlavu a prej "no jo, duní, duní..."
<Dawe> :D :D :D :D :D :D :D
<Dawe> rooooflleeeec lol
<Dawe> jdes na lamera!!! lol

Komentář: aneb hlava = díra

<a> ahoj mas uz tu prezentaci? :)
<b> nn
<a> j
<b> promin ja mam tet hlavu upe jinde
<a> sak w pohode! ;-)
<a> a kde mas hlawu?
<b> na krku
<a> Ok :P

Komentář: hlava v...

<mAyBe_lOvE> ahojky
<mAyBe_lOvE> Help!!! chápete někdo chemii? Joj a hlavně kromě Adriany :D :D :D
<vydrisek> ahoj co potřebuješ?
<mAyBe_lOvE> nic... =(
<vydrisek> nekecej to by si jinak nepsala první
<mAyBe_lOvE> hm radši nic
<mAyBe_lOvE> to neni pravda
<vydrisek> co radši nic, mluw
<mAyBe_lOvE> ale já nic nechchi
<vydrisek> co nechápeš na chemii?
<mAyBe_lOvE> já? já nechápu chemii celou
<vydrisek> tak mi řekni něco co nechápeš a já ti to vysvětlim
<mAyBe_lOvE> ale tak jako já to chápu když to děláme sučitelem jako o hodiune ale jak mile nám dá domaci ukol tak na to koukám jak neiwm na co... ted tady mám neco z pracovního sešitu... náky kraviny...
<vydrisek> tak mi napiš nějakej příklad ti ho spočítám
<mAyBe_lOvE> no tak tady na ty straně je neco jako Mg +2HCl---- a takhle tam mám ruzny ty vzorce... =)
<vydrisek> Kua :-D Nechápu chemii :-D

Komentář: Ale já tu chemii umim :-D

<a> Jako písomky?
<b> aale :D :D z chemie... jaksi zazrakom na 3, aj ked som tam mala si 2 veci :D... pak z litiky neviem :D A na fýze na vyebal...
<a> Fíííha... asi začnem rozmýšlať o poste fyzikára na škole

Komentář: Vyvolaná?

<komar> lol sem se ucil na hajzlu dejak a jak to mam okopceny na papirech tak sem si s tim malem vytrel prdel xD
<komar> konkretne akadskou risi...
<komar> to by byla dobra vymluva, ze nemam zapisky at me nezkousi

Komentář: v 11 vecer u toho moc nepremyslite no...

<a> čau... tak se mi splnil sen... přišel jsem do sokola zhulenej, kopal si s míčem a žral u toho sušenky
<b> :D :D :D
<b> lol
<a> pak jsme ještě s kámošem u číňana čorli chipsy
<b> :D

Komentář: klasickej rozhovor mezi mnou a kámoškou :D

<a> bacha učim se akumulátor
<a> mě ta chemie nějak nebaví :D
<b> ???
<a> co?
<a> akumulátor je v motoru
<a> :D
<a> H2SO4
<b> v motoru ne v autě
<a> dyt jo
<b> to je kyselina sírová
<a> to píšu

Komentář: osoba A není blondýna

<Snowblade> No tak jdeme do hospody
<Priest78> a co?
<Snowblade> najednou se kamosovi chce na WC zrovna na velkou
<Priest78> ...
<Snowblade> heh tak to udelal na rohozku pred hospudkou ale nepustili nas dovnitr
<Snowblade> kamos se ho pta proc nas nepusti
<Priest78> co se stalo???
<Snowblade> hospodskej mu rika: ty voe nejsem blbej... pes si neumi utrit zadek toaletnim papirem
<Priest78> :D

Komentář: Lehce poupraveno...

<a> hele, tohle si poslechni: ta krava nova cestinarka nam dala pisemku z celeho roku ze sesitu
<b> :-) nezavidim
<a> ktere nam sebrala tyden pred tim
<b> njn... z jaky skoly ji asi vyhodili...
<a> a kdyz jsme ji poslali do hajzlu - doslova(!!!), tak nam rekla, ze uz od stredy byly v "te velke cerne skrini vzadu v rohu a ze se tam mame divat - DO ROHU, STARE, ZAPRASENE SKRINE!!! a pak nam jestle sbalila mapu afriky pro sebe, s tim, ze je hezky vybarvena!!! LOOL!!!

Komentář: Kamarád z renomované církevní školy... LOL!

<a> Náš nový, akční, levný, rychlí, tichý, odhlučněný, odlehčený, revoluční, zázračný, pohotový, zlevněný, nastavitelný, chromovaný, titanový, nehořlavý, antiskluzní, bezpečný, užitečný, skladný, mobilní, výhodný, patentovaný, ultraabsorční...
<a> ...zip od kalhot...

Komentář: No nekup to =)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.