Nejlepší hlášky
<tHe.FreSh> že ti mozek čouhá ven jak má mega objem ne? :D
<Dawe> ne, spis ze jsem dutej jak bambus
<tHe.FreSh> heh
<tHe.FreSh> to jak sem si dal hlavou do těch futer
<Dawe> :D
<tHe.FreSh> tak to viděl nejpřísnější učitel na škole
<tHe.FreSh> přišel ke mě
<tHe.FreSh> a když viděl jak sem se smál
<tHe.FreSh> tak mi zaťukal na hlavu a prej "no jo, duní, duní..."
<Dawe> :D :D :D :D :D :D :D
<Dawe> rooooflleeeec lol
<Dawe> jdes na lamera!!! lol
Komentář: aneb hlava = díra
<a> ahoj mas uz tu prezentaci? :)
<b> nn
<a> j
<b> promin ja mam tet hlavu upe jinde
<a> sak w pohode! ;-)
<a> a kde mas hlawu?
<b> na krku
<a> Ok :P
Komentář: hlava v...
<mAyBe_lOvE> ahojky
<mAyBe_lOvE> Help!!! chápete někdo chemii? Joj a hlavně kromě Adriany :D :D :D
<vydrisek> ahoj co potřebuješ?
<mAyBe_lOvE> nic... =(
<vydrisek> nekecej to by si jinak nepsala první
<mAyBe_lOvE> hm radši nic
<mAyBe_lOvE> to neni pravda
<vydrisek> co radši nic, mluw
<mAyBe_lOvE> ale já nic nechchi
<vydrisek> co nechápeš na chemii?
<mAyBe_lOvE> já? já nechápu chemii celou
<vydrisek> tak mi řekni něco co nechápeš a já ti to vysvětlim
<mAyBe_lOvE> ale tak jako já to chápu když to děláme sučitelem jako o hodiune ale jak mile nám dá domaci ukol tak na to koukám jak neiwm na co... ted tady mám neco z pracovního sešitu... náky kraviny...
<vydrisek> tak mi napiš nějakej příklad ti ho spočítám
<mAyBe_lOvE> no tak tady na ty straně je neco jako Mg +2HCl---- a takhle tam mám ruzny ty vzorce... =)
<vydrisek> Kua :-D Nechápu chemii :-D
Komentář: Ale já tu chemii umim :-D
<a> Jako písomky?
<b> aale :D :D z chemie... jaksi zazrakom na 3, aj ked som tam mala si 2 veci :D... pak z litiky neviem :D A na fýze na vyebal...
<a> Fíííha... asi začnem rozmýšlať o poste fyzikára na škole
Komentář: Vyvolaná?
<komar> lol sem se ucil na hajzlu dejak a jak to mam okopceny na papirech tak sem si s tim malem vytrel prdel xD
<komar> konkretne akadskou risi...
<komar> to by byla dobra vymluva, ze nemam zapisky at me nezkousi
Komentář: v 11 vecer u toho moc nepremyslite no...
<a> čau... tak se mi splnil sen... přišel jsem do sokola zhulenej, kopal si s míčem a žral u toho sušenky
<b> :D :D :D
<b> lol
<a> pak jsme ještě s kámošem u číňana čorli chipsy
<b> :D
Komentář: klasickej rozhovor mezi mnou a kámoškou :D
<a> bacha učim se akumulátor
<a> mě ta chemie nějak nebaví :D
<b> ???
<a> co?
<a> akumulátor je v motoru
<a> :D
<a> H2SO4
<b> v motoru ne v autě
<a> dyt jo
<b> to je kyselina sírová
<a> to píšu
Komentář: osoba A není blondýna
<Snowblade> No tak jdeme do hospody
<Priest78> a co?
<Snowblade> najednou se kamosovi chce na WC zrovna na velkou
<Priest78> ...
<Snowblade> heh tak to udelal na rohozku pred hospudkou ale nepustili nas dovnitr
<Snowblade> kamos se ho pta proc nas nepusti
<Priest78> co se stalo???
<Snowblade> hospodskej mu rika: ty voe nejsem blbej... pes si neumi utrit zadek toaletnim papirem
<Priest78> :D
Komentář: Lehce poupraveno...
<a> hele, tohle si poslechni: ta krava nova cestinarka nam dala pisemku z celeho roku ze sesitu
<b> :-) nezavidim
<a> ktere nam sebrala tyden pred tim
<b> njn... z jaky skoly ji asi vyhodili...
<a> a kdyz jsme ji poslali do hajzlu - doslova(!!!), tak nam rekla, ze uz od stredy byly v "te velke cerne skrini vzadu v rohu a ze se tam mame divat - DO ROHU, STARE, ZAPRASENE SKRINE!!! a pak nam jestle sbalila mapu afriky pro sebe, s tim, ze je hezky vybarvena!!! LOOL!!!
Komentář: Kamarád z renomované církevní školy... LOL!
<a> Náš nový, akční, levný, rychlí, tichý, odhlučněný, odlehčený, revoluční, zázračný, pohotový, zlevněný, nastavitelný, chromovaný, titanový, nehořlavý, antiskluzní, bezpečný, užitečný, skladný, mobilní, výhodný, patentovaný, ultraabsorční...
<a> ...zip od kalhot...
Komentář: No nekup to =)