Nejlepší hlášky

<a> Dneska mají dvě věže 13. výročí.
<b> Ten film možná ale ta knížka je rozhodně starší.

Komentář: Stalo se 11. září.

<A> Čoveče, to mi neuvěříš..Dneska sem tak šel dědinou a najednou taková podivná stavba!!
<B> Važně?A co na ni bylo tak divnýho??
<A> Představ si, že tam všude byly díry!..
<B> .....................A nebyly to třeba okna??
<C> :DDDD..

<Mates> Děda si vzpoměl, že potřebuje přeházet dříví na celou zimu z prostředka dvora na kraj.
<Honza> :-D:-D :-D:-D to je pěkný, to bych ho poslal asi někam
<Mates> Sem tam dřel 4 hodiny jako kráva a von mi dal pade. :D:D
<Mates> Prej: Vož to tám kolečkem...asi na 5 metrů. :D:D
<Honza> :-D:-D to si tam mohl házet néé?
<Honza> ale tak aspon máš na pívo :-D:-D
<Mates> jo. :D:D Pade.
<Honza> nooo dvě pivka to tě stačí :-D:-D
<Honza> nemusíš žrát pořát jako kráva :-D:-D
<Mates> Ty vole to jo. :D:D 24 kč bus tam, 24 zpět. :D:D
<Mates> za 2 kč tak Pedro v sámošce. :D:D
<Honza> Nu vidíš jak je hodnej. I cestu tě zaplatí.

Komentář: bylo asi 36 ve stínu...

<a> to si pamatuju, jak k nám jednou přišla na návštěvu teta, podívala se na mě takovým pološíleným pohledem a zeptala se: "Ahoj Šárko, můžu tě kousnout do zadku?"

Komentář: rodinné trapasy :D

<a> Budu mít po dvouleté absenci slunečního světla alergii?

Komentář: Co je sluneční světlo?

<a> poznas Martina potockeho?
<b> nie nic mi to nehovori
<a> ani z videnia?

Komentář: tak toto mi napisala jedna holka pocas toho ako som si cital te haluze tu tak som to sem jednoznacne musel dat :-D

<a> zdar, napis anetce nejaku milostnu smsku
<a> ma dneska svatek
<a> tak sup sup
<a> a bude suk suk

Komentář: Rozený básník :-D

<jackass> cus neces 2x Flash kartu 2 gb, 2 boxery a teleskop za 250???
<jackass> a nbo za g

Komentář: Jak sou lidi zoufaly...

<a> kurna... jsem bez antiviráku
<b> jakto?
<a> vypršela mi platnost zkušební verze noda... a avast mi blokuje net
<a> zkusim zase avast... ale pochybuju, že pujde
<a> přesně tak, nejde to
<a> nevadí těch virů neni tolik

<a> proc je zakomentovany radek 56?
<b> programatorska uroven dva
<b> nemuzes rozumnet
<a> lol

Komentář: Pomahal jsem kolegovi s programem...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 86 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.