Nejlepší hlášky

<Roman> před dvěma dny jsem si objednal novou krysu a dnes mi přišla, krásně sedí v ruce
<Dominik> vážně? já se teď taky staral o činčilu, trochu jsem jí upgradoval terárko...

Komentář: trosku nechape co znamena u IT krysa :DD.....

<Xenty> Nadhodte mi naky moby pouyitelny do hry
<Vivi> mob: pizza - lvl 4 - HP 128 - dropuje: jidlo (rusi status: hlad)
<Legition> item: citronka - sp 10 - pomáhá dropovat jídlo (ruší status: nechuť)
<Xenty> Tak za tohle fakt díky -.- .

<a> Moja peněženka je skorem jako Maxim.... kóknu dovnitř a vidim p*ču

<a> V létě vedro, v zimě zima,
<a> na Lameru je vždy prima.
<a> Vtipných hlášek plný ranec,
<a> hlášku přidá každý kanec.
<a> I ten kanec popleta,
<a> hlášku svojí přidal.
<a> Nestačil se divit,
<a> kolik mínus schytal. ;)
<b> Kanče, kanče,
<b> to na Lamera nedávaj!
<b> Bo děcka ti tam mínus daj,
<b> a ještě ti furt nadávaj!

Komentář: :o) Večerní povídačka na ICQ

<a> ty seš fakt blbej když nevíš kde je Rusko
<b> já to v živote nebudu potřebovat
<a> hlavně že víš kde je procesor
<b> jo vim severozápadně od zakladní desky
<a> lol xD

Komentář: budoucí ajťák

<c> a nejhorší je když se ženská zeptá, miluješ mě miláčku?
<a> hlavně když je miláček v nejlepším :D

<Pavla> Stahuju Avatara :-*
<Tomáš> Nj...Kinorip co?
<Pavla> nn Uloz.to

Komentář: Ach ty holky

<a> heled já mam nákej hlad
<b> no tak si něco dej ne :-D
<a> tak chvilku počkej pro něco si skočim
<a> já sem taky dobrej blb :-D
<b> proč
<a> řikam si že mam nákej hlad ale před deseti minutama sem sněd 2 pekáče šunkafleků :-D
<b> :-D
<b> takže si nic nedáš??
...
<b> kde si????
<a> dal sem si ještě ten třetí pekáč

Komentář: ještě že jich maminka nenechala 10 :-D

<a> Tak sám doma dneska.
<b> No aby ti neupadla ruka.

Komentář: sám doma x Sám doma

<on> v kolik teda dojdeš?
<ona> no končím v 5 v práci, musím z práce na nákup, nákup zavést dom, vyvenčit psíka, dám si sprchu, něco pojím, nachystám se a pomalu vyrazím, ju?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.