Nejlepší hlášky

<a> nevíš, co je to paraxylene crystallisation? :-D
<b> krystalizace paraxylenu
<a> co to je?
<a> :-D
<b> Systematický název 1,4-dimethylbenzen Molekulární vzorec C8H10 Molární hmotnost 106,16 g/mol Teplota tání 13 °C Teplota varu 138 °C Hustota 0,86 g/cm3 Registrační číslo CAS [106-42-3]
<a> .*LOL*
<a> Ok... příště se kouknu na google sám... já to myslel jako vtip ;-)
<b> ja taky :D

Komentář: Když se na něco zeptáte informatika... aneb - utfg

<a> ale ja kone nemam rad... vlezes na nej... nikde plyn zadny riditka... ani nevim kam dolivat kapaliny...

Komentář: autoškola XD

<a> já si mezytím zajdu na wc
<b> ?
<a> proč píšeš otazník?
<b> nejsi malý lvl
<a> ty si kkt já myslel na toaletu lool
<c> lol
<d> xD
<e> :DDD

Komentář: nedorozumění ve wow...

<a> Víš co máme společnýho?
<b> Ne
<a> Tak to jsi na tom špatně ségra.

Komentář: Že bysme byli mimo jiné příbuzní?

<a> :D :D uz by si se obouvak, bys mi nepsal :D
<a> /obouval
<b> ctj za command?
<b> ten neznam...:D
<a> goto dir /inventory/predsin/botnik
<a> -look -boots
<a> -equip
<a> -tie
<a> -gtfo
<a> :D
<b> ok you won :D

Komentář: Nerd humor at its finest :)

<ChazyK> co ten brouslá?
<ChazyK> rouslak
<ChazyK> brouslak
<thomas1313> nechceš říct bruslák? :-P
<ChazyK> jo a jo

11:47 <a> kdy jdes na obed?
11:47 <b> jeste nevim ale mam hlad jako svine
11:48 <a> takze ve dvanact? :-))
11:50 <b> no nevim, sedim polonahej a cumim jak pervezak v japonskym vlaku chce osukat nalitou kundu
11:50 <a> :D
11:50 <b> posli mi to :D

Komentář: domlouvání se na obed do menzy po IM

<ona> hele omluvmě musim jit uklidit pokoj :-(
<on> jj běž
...
<on> uklizeno???
<ona> ne byla jsem si dát sprchu

Komentář: no nevim nevim

<a> Cus co si rikal ze ti nejde?
<b> No nejdou mi šípy...
<a> Tak si je kup...
<b> Kde?
<a> U vendora
<b> Co to je vendor?
<a> Tam si koupíš blbosti ruzny veci itemy jidlo atd...
<b> Co to je item?
<a> ...

Komentář: BEZ KOMENTÁŘE :-D

<ona> promin dělám úkol pak ti písnu jestli tu budeš
<on> jop... jakej úkol bže?
<ona> Bacha na hudebku sem tam minule nebyla
<on> jako že si mám át bacha na hudbku nebo že děláš J.S. Bacha?

Komentář: čeština 4ever :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.