Nejlepší hlášky

<a> Heleď počkej chvíli pls. Já si jdu udělat něco k jídlu.
<b> Bože můj. To už mi píšeš po pátý za hodinu.
<a> vždyť víš, že furt jim.
<b> Jo, ale ty jíš tolik, že ani černá díra toho nepohltí tolik jako ty.
<a> no tak ale to je jedno ne?!
<b> Jo já jen chtěl upozornit na fakt, že oproti tobě je černá díra anorektička

<a> že sem si jednou chtěl na windows instalovat wine bych přežil
<a> že sem kvůli tomu hledal půl hodiny bash bych taky přežil
<a> ale že sem teď do cmd napsal sudo apt-get to už je prostě moc!

<a> Tak hele, co bude, půjdeš sakra, nebo co??
<b> Jo teď ještě nevim, počkej musim hrát na kytaru
...
<a> tak co hraješ na tu kytaru?
<b> jo, hraju a ještě tak minimálně 20 minut budu a neruš mě teď
<a> a jak je možný, že si teď začal poslouchat Nightwish ?? Hmmm ?
<b> jak to víš ???
<a> QIP ti to napsal do statusu, takže mě neštvi a koukej tu do 10 minut být!!

Komentář: QIP infium (9033)

<ona> :-* čo robíš?
<on> bol som si ruky umyť smrdeli mi
<on> od vtaka
<on> ale normálneho
<on> čo lieta
<on> :D:D:D:D:D
<ona> :D:D to je aky?:D

Komentář: :D:D:D

<a> Na xp je nutno mít ovladače, nesetkal jsem se nikdy s xp, který by to měly ve výbavě. A je to otřesná grafika
<b> Tak čemu se divíš?
<a> Ničemu, normální xpčka, akorát je trochu víc narušená grafická stránka
<b> Aha, oukej
<a> ...Beru zpět, neni to xpčkama, hoří mi grafika!

<a> Nenabízí někdo štěně jezevčíka - psa?
<b> Já ti můžu nabídnout tak vořechy od sousedů.
<a> Hele vořechy se hoděj, fakt máš? Mamka dělá dobrou vořechovou bábovku, bych tě pak pozvala...
<b> Psy tvl!

21:21:25 <A> Mně nedávno hodil poskytovatel netu do schránky leták s novýma tarifama ale asi jsem to vyhodil.
21:22:05 <B> Tak se podívej na net, na jeho stránky, ne?
21:22:50 <A> No, on ale nemá stránky.
21:23:48 <B> Kecáš? Nemá stránky a poskytuje net?

Komentář: Servis v praxi

<a> když jsem si šel uvařit čaj, tak to tu bylo jak v hororovém filmu na chodbě blikající světlo, z pokojů byly slyšet tlumené hlasy, v patře dělal kravál vysavač, ...

Komentář: aneb školní kolej v budově bývalé psychiatrické léčebny

<a> zajtra mi pride kamaratka navarit obed
<a> EPIC DAY
<b> OOOO_OOOO
<b> ah, kiežby som nebýval na sliači
<b> ah, kiežby som mal kamarátky

<a> se nam zaseknul papir v tiskarne... a zbyl tam nejakej malinkej srackterej sem zaboha nemohl najit..
<a> tak prisla nasrana babicka ze se na to podiva sama at uhnu
<a> na displeji se ji zobrazil napis "zaseknuty papir, otevrete viko"
<a> tak otevrela poklop od skeneru a zacla rvat tu bilou folii z horniho krytu.......

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 6 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.