Nejlepší hlášky

<a> no hele nabídli mi termín, tak jsem ho čapnul
<b> budes mit aspon novy cyber knee?
<a> jn, už mi budou pípat obě
<b> twe to uz nebudes moct nikam letet, s tvym ksichtem jeste kdyz zacnes pipat v ramu
<b> te rovnou zastrelej

Komentář: <a> jde na operaci kolene...

<Jirka> Ahoj Lubore, byl jsem teď doma a s rodiči jsme na tebe vzpomínali, mám tě pozdravovat:-)
<Lubor> Jirko ahoj, ano, je potřeba si připomínat velikány naší historie, i současnosti
<Jirka> Ano ale i ty míň významný:-)
<Lubor> vole

<Čendos> a co nového ?
<Computerized maniac> 45,3Gb nového porna.
<Čendos> nerikal si ze kdyz mas babu tak porno nepotrebujes ?
<Computerized Maniac> 1600*900 kvalita, odmítneš ?
<Čendos> nenene

Komentář: kdo by odmitnul, ze..:D

<Ervínek> čau, potřeboval bych pomoct
<skorpin> já taky
<Ervínek> sčím ? :D
<skorpin> do toho ti nic neni...
<Ervínek> ok a helpnul bys mi?
<skorpin> asi ne, ale povídej :D
<Ervínek> mi při instalaci gtasa naběhne chyba že nějaká složka(teď nwm jméno) není připravená
<skorpin> tak ji připrav, trošku ji ukecej a pak ti dá...
<Ervínek> ok

<a> tak môžme prísť??
<b> jasne
<b> a doneste vodku, ideme dopiť ten džús...

22:23 <Kate Ina> Dave je David??????????
22:23 <Dave> ne Roman

Komentář: Tak to vypadá, když nemá holka inteligenci

<a> a co holky?
<b> myslis psy
<a> jj :D
<b> ty sou v pohode
<b> a co kluci?
<a> jeden mě teď vytlačuje z postele
<a> myslym pes :D

Komentář: njn bavjej se pejskari

<a> Jako... Já chápu, že lidí jsou nechápaví... Ale i tak, napsat na cedulku k síťce s čokoládovými eury a plyšovým maňáskem na prst slova "Varování-výrobek obsahuje hračku"... To už je na mě moc...

<schnek> wanna get high?
<schnek> you can touch the sky
<Broskef> Ti drbe? ved prsi

<Slavko> ci pana,. ved ja tu uz raz som prihlaseny
<Slavko_> tak toto je ina schiza
-!- Slavko_ has quit

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.