Nejlepší hlášky

<Honza> JJ je blbá no... :-D
<Tomáš> Ta je tak blbá, že ani gravitace jí neudrží...
<Libor> Řekl Tomáš a odletěl :-D :-P
<Tomáš> :-D :-D
<Honza> LoL

<a> mi dneska umřela rybička :(
<b> jakto?
<a> nevim ja je krmil,čistil pořad akvárko staral se oně... nechapu..:(
<c> asi se utopila :D

Komentář: utopná rybička?

<a> právě jsem zjistil, že jsem se dostal na vrchol prasovosti..
<b> cože? jakto?
<a> ani ti to snad nemůžu říct... mám šílený prozření v tom, jaký sem prase a všude okolo sebe vidim bordel...:/
<b> dyt ti to řikám pořád...tak mi řekni, co tě k tomu prozření přimnělo?! :)
<a> byl sem zvyklej nato, že se mi kazí jídlo v lednici, ale že se mi zkazí i pasta na zuby by mě nenapadlo...
<b> tak to už máš vážně problém, kámo...:D :D

Komentář: vrchol prasovosti

21:02:37 <a> Honzo, si tu?
01:34:23 <b> jj
01:39:46 <a> Ty u toho pc snad spíš ne?
09:57:19 <b> jj

Komentář: upřímnost se taky cení....

<A> je však aj tak zaujímavé, že na výrobu tak malých chipov treba celé miestnosti so state-of-the-art technikou. Príroda dokáže vyrobiť ešte menšie prvky (taký jeden "bit" DNA má len pár molekúl a dokáže mať až 4 rôzne stavy) pomocou jednej miniatúrnej bunky za použitia zlomku percenta energie, čo sa používa pri výrobe chipov. A to ešte nehovorím o rýchlosti, keď telo malého dieťaťa, aj keď je podstatne menšie, ako výrobná hala procesorov, vyprodukuje milióny buniek ročne
<B> no a to je dovod preco sa male deti v minulosti pouzivali namiesto ovladaca od telky

Komentář: pokec o CPU :D

<a> ty posloucháš vážnou hudbu? :-O
<b> Vím, že bych neměl, ale poslouchám.
<c> proč by si neměl
<c> trocha kultury ti prospěje
<b> Jenže já při tom mám ušlechtilé myšlenky a to mi kazí kšefty...

<ona> To odvoláš!!
<on> Neodvolám!!
<ona> Odvoláš!
<on> A co se stane když to neodvolám!
<ona> Dostaneš pěstí!
<on> Hmm...tak jo
<ona> Fakt chceš pěstí??
<on> Jo
<ona> Ale ty se budeš bránit!
<on> No budu :D

Komentář: Hádka o pomlouvání nejmenované osoby :D

<on> dneska by to šlo
<ona> co by dnes šlo?
<on> ále trochu té autoerotiky
<ona> jaká autoerotika? dyt nemáš auto ne? :)

Komentář: Tak stane se :D

<a> Čus, mohl bys mi pls říct, co znamenají ty pitominky u wifi zkratek?
<a> se v tom vyznáš..
<b> Mno? Jaké zkratky?
<a> Potřebuju hub s wifinou. Která mi dosáhne přes zeď do pokoje,aby mi jel na nb net?
<b> To nezáleží na Wi-fi, ale na anténě. Na anténě, která ti rozvádí tu Wi-finu.
<a> No a ta anténa má myslím na hubu nějakou zkratku... a na to se ptám!! :-D
<b> Tak řeknu hned, ne?! :)
<b> Nevím.

<Mendlik> seru na chlast :(
<Peťula> ?
<Mendlik> jsme byli vcera na Stave v hospode na tech hasicich a jel jsem domu na babete..a netrefil jsem se na most dole u hospody :D
<Mendlik> mam sedreny ruce, babeta na sracky, boli me bok a mlada semnou nemluvi...

Komentář: cesta z hospody :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.