Nejlepší hlášky
<a> přijdeš?
<b> ne
<a> proč
<b> nemám čas
<a> proším :-(
<b> ne
<a> ploším móč
<b> moju? No fuj
<a> jsi pro me neco jako modla :)
<b> to slovo si musim vygooglit :D
<b> Modla, dříve též Hostinná (německy Model, Morellenbach), je potok v okrese Litoměřice, levý přítok Labe.
<a> ty jsi vul :)
<b> Recyklace je modla
<b> cim me to nazyvas jako? :D
<a> ja myslel ten ke komu se lidi modli
<b> tak mi rovnou rikej admine :D
Komentář: <a> dekoval za poslani projektu od <b> :)
<Wic> teraz tam nemas ziadnu hru?
<Apu> nemam
<Wic> pocitac bez hry, fuuuuj
<lol123456> hrajes divoke kmeny
<lol123456> jaa jo a reknes mi heslo ja ti reknu sve
<Rulis> moje heslo je "47489625fafaogianvynugauakgaga5507474865941"
<lol123456> a meno
<Rulis> iambiggestnoob
<lol123456> a server
<Rulis> server číslo 9854
<lol123456> ty lzes
<Rulis> nelzu :(
<lol123456> lzes tet sem to skousel
<Rulis> dostal si mě! :D
<lol123456> tak hrajes nebo ne
<Rulis> roflmao... chlapce si moc
<lol123456> pls ja ti reknu prave jak ty mi prvni reknes tvoje ja to dodrzim pls fakt nikdy te nesklamu muzes mi verit
<Rulis> tak jo hraju na serveru 1 me meno je "jsemretard" a heslo je "paldopice"
<lol123456> pockej ja to skusim
<lol123456> to nechce najet blbe heslo
<Rulis> opravdu? jak je to možné? btw, kdy mi dáš tvoje údaje? už musím jít a vše co jsem napsal jsou nesmysly a ty jsi dement :-)
<lol123456> tak hrajes teda nebo ne pls
<Rulis> doporučuji vyhledat odbornou péči
<lol123456> kto hraje divoke kmeny
-!- lol123456 was kicked by Rulis
-!- Rulis has quit
Komentář: Divoke kmeny? o_O
<Eclipse> Víš, jak se jmenuje samice od kraba?
<b> No... krabice
<Eclipse> rofl :D
Komentář: Krásná čeština :D
<a> cau man, hele taka otazka kde tys prisel ke kamile? co s ni mas v planu? :) priznej se :)
<b> cus tady kamila
Komentář: lol
<a> Ahoj
<b> AHOJ
<a> Dojela si vcera v pohode?
<b> JJ
<b> NEUHODNES CO SE PO CESTE STALO
<a> ?
<b> MARTIN ZAPOMNEL TEN CASAK V TRAMVAJI
<a> a proc na mne porad kricis?
<b> PROTOZE SE MI TAK LEPE HLEDAJI PRIPADNE CHYBY
Komentář: co dodat
<Starý Mrož> myslíš, že když budu životně o tom přesvědčenej, mohl bych začít kadit zlatý mince ?
<stepik> vzhledem k tomu, jaky jsi osel tak stopro :D
Komentář: večerní diskuze na skype
<a> ženské - panikářky nepatří za volant
<a> ale za dřez :-x
<b> jn :-D by meli nekde doma hackovat
<b> háčkovat
<b> ne hackovat :D
<a> xDDD
Komentář: Není hackovat jako hackovat :-D
<a> a jakou grafiku
<b> g force
<a> jakou přesně
<b> a myslim ze ati radeon
Komentář: holky...