Nejlepší hlášky

<x> ahoj to som ja, xxx píše na DVD a pýta sa že či sa na ne môže písať obyčajnou fixkou..
<y> nie :D
<x> okey,a že čo by sa stalo keby to napíše tou obyčajnou
<y> zmizne to za par dni :D :D
<x> a vážne?
<x> ano :D
<x> ale čo zmizne to napísane fixkou alebo to napálene?

<a> forever alone? try this: cleverbot.com
<b> to je starý...
<b> (povídám si s tim denně) :'(

<ona> Vím, jednoho takovýho klučinu znám. Kdybych si před ním položila prsa na stůl a zažonglovala s nima, nehne ani brvou.
<on> Já taky nehnu ani brvou. :)
<ona> Protože bys z nedostatečného prokrvení mozku omdlel.
<on> *škrtnul, prdnul, umřel* :D

<a> Co mám udělat, aby ta myš neklikala tak hlasitě?
<b> Vyhodit ji z okna a koupit si novou...

<a> Zdar, neska nam zase vypadly pojistky
<b> co se divíš, když <c> dělá kktiny
<a> no, sem si rysoval neco do skoly a naraz mrd a facebook v prdeli

<a> Jak teď najednou v politice ukazuje vyplouvá napovrch samá korupce
<a> že na to přišli až teď
<b> to víš...Každá česká vláda je jako sníh. Většina bordelu se ukáže, až když zmizí.

<a> dnes som našiel u kamaráta ďalší recept na nefunkčnú tlačiareň
<b> aký ?
<a> tušil by si, že sa USB zmestí do RJ-45 ?

<Menoak> lol, dneska mě mamka seznámila s tim, jak se za jejich generace
<Menoak> velikosti košíčků přiřazovali k věcem, jako:
<Menoak> a - ančovičky
<Menoak> b - bobule
<Menoak> c - citróny
<Menoak> d - dýně
<Menoak> e - eště větší dýně
<Menoak> f - fujtajbl
<b> z - zeměkoule
<c> w - wow
<c> Wowko je docela velký, ne?
<b> l - lol

<a> vymrdaný kolony!!!!!!!
<b> Proč jsem četla klony? :-D
<a> netušim:D
<c> Klony prave vymrdany nejsou, jsou ze skumavky. Ses hloupa :D

Komentář: Netřeba komentovat :-D

<a> Prej ,že mam hovno pamatováka...
<b> no máš no
<a> hlavně ,že si pamatuju jak sem zvracel opřenej o ten kravskej plot a dostával ty rány
<b> a pamatuješ čí to byl nápad se opřít?
<a> ne...

Komentář: Kamarád se mě snaží marně přesvědčit ,že si z předešlé noci něco pamatuje :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.