Nejlepší hlášky

<a> :D... kaj vylíš zitra?
<b> někam do tiche nebo kaj... :D z dedou... :D jedem pro nějake desky nebo co... :D :D :D
<a> :D na to bych se vysral :D
<b> kua... to mu mam řict seru na tebe dědku jed sam...? :D :D

Komentář: láska k dědovi :-D

<Driversk> dem sipro pico
<Driversk> povi
<Driversk> pivo
<Driversk> kua

Komentář: Obcas se ty pismenka zamotaji :-D

<dawes> ty wado se cítím tak divne delam neco do skoly :D jak panic :D
<Mikkaeel> :D :D

Komentář: Školní panic :D pekneee

<Zeli> prostě ty fandíš Chelsea a splet sis počet titulů... a já fandim Arsenalu páč má dobrý hráče a líbí se mi...
<Zeli> hotovo...
<Marek Hrabal> nerek bych,ale nevadi... hotovo
<Marek Hrabal> pod piskvorky
<Zeli> co bys neřek?
<Marek Hrabal> pod dat piskvorky kua
<Zeli> mě zajímá co se ti zas nelíbí...
<Marek Hrabal> to je celkem moje vec co se mi nelibi, to je tvuj problem ze to chces vedet, tak do me nekéruj a pod hrat
<Zeli> já do tebe nekéruju... ty seš furt nespokojenej... a nemám na pišišvory náladu... páč sem to chtěl s tebou urovnat a zase si to rozvířil...
<Marek Hrabal> ja tu nevirim,tys rek hotovo,ja sem rek hotovo, ty ses do toho pak zacal znova srat, ja sem to ukoncil
<Zeli> ne já to ukončil a tys řek že bys neřek...
<Marek Hrabal> posledni slovo co sem rek bylo hotovo,takze sem tim prebil ty slova co sem rek predtim, takze sem ukoncil rozhovor... tys do toho pak zacal rejt
<Zeli> ale já to ukončil a ty si zase otevřel diskusi tim že si řek že bys neřek... a pak si to ukončil... ale těma slovama si přebil to moje ukončení...
<Marek Hrabal> ukonceni se neda prebit, jen ukoncenim muzes prebit jedno ukonceni...
<Zeli> takže tys to ukončil a tim pádem si teda přebil to moje ukončení který neplatilo a ty tvoje slova otevřely diskusi páč to moje ukončení neplatilo...
<Marek Hrabal> ale platilo moje ukonceni,tvoje sem tim zrusil, ale tys pak mluvil uz mimo diskuzi, pac si neprebil to moje ukonceni, takze si otevrel novou diskuzi pac tam to moje ukonceni porad bylo!
<Zeli> to je pravda... takže já sem do toho nezačal rejt... ale otevřel jsem novou diskusi... takže teď vlastně mluvíme v nový diskusi...
<Marek Hrabal> ale tys pouze otevrel novou diskuzi ale o stejnym tematu jeko bylo v prvni diskuzi, takze si v podstate pokracoval v prvni diskuzi, akorat pod zastitou mojeho ukonceni
<Zeli> já nepokračoval v první diskusi... první diskuse byla na téma přechodu od liverpoolu k arsenalu... a já sem otevřel novou diskusi na téma co se ti nelíbilo na mym ukončení... což znamená že témata nejsou uplně totožná... jistá spojitost tam je ale fakticky se bavíme o dvou různých věcech...
<Marek Hrabal> tos rek moc hezky

Komentář: plnohodnotný rozhovor dvou lidí

<tslany> k čemu je soubor kernel/panic.c?
<Kapu> to je pro tebe
<tslany> no dovol, já nemám chybu v jádru
<Kapu> ale máš v něm zakomplovaný panic
<tslany> za rok se uvidí
<Kapu> budeš z nakou kamoškou kompúilovat?

<a> napises mi to?
<b> hele budu tak hodny a najdu fotak
<b> a udelam to rucne
<b> nebo jinak, du najit tablet
...
<b> aha ja zadny nemam :-X
<b> ja vlastne nemam ani fotak

Komentář: Co teda mas? :o)

<a> mmnt volam na pojistovnu uz od jedny hodiny a ty ku*vi nescopny tam snad pochcipaly
<a> *y
<b> ano je velmi dulezite drzet pravopis ve slove ku*vy :D

<a> A doufám,že u mně sem tam přespíš, ať je prdel?
<b> :-O No, nad mojí prdelí vůbec nepřemýšlej!!

Komentář: Radost z nového bytu...

<ona1> Ona si totiž v Kanadě našla ideálního přítele. Je o dvě hlavy menší, hubenější a dělá supply administrátora ve stánku s hotdogy.
<ona2> Šťastná to žena, tenhle jí s jinou neuteče.
<ona1> Já nechci bejt zlá, ale vypadá jako jeho matka. Kdyby ten kluk měl slušnou práci a trochu se k sobě hodili, ok ... ale to je příšerný se na ně jenom koukat.
<ona1> Poloha 69 nebude asi jejich oblíbená :D
<ona2> Mně by tady vadila hlavně jazyková bariéra
<ona2> Což v kontextu s tvojí zprávou o dva řádky výš získává úplně jiný význam... :D

<a> asi se nechceš jít proběhnout co?
<b> nope, mam nějaký povinnosti :)
<a> dorazí slečna jo? :P
<b> možná
<a> jak možná, napínáš jí jo?
<b> chtěl jsem tebe
<a> ajajaj, to je verze pro ní, nebo mám sundat tretry, vypnout vodu na kafe.. ?
<b> chtěl jsem napnout tebe, vole :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před hodinou

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.