Nejlepší hlášky

<a> čau
<b> čau tak co jak bylo na kalbe?
<a> docela fajne
<a> tyvoe já jsem vožralej
<a> tohle mu nepis, muze tam být vic lidi a pak nas praskne
<a> neboj já myslim že je to v poho kámoš, on nás nepráskne
<a> já myslím že jo!
<a> je to snad můj kámoš ne?
<a> já ho neznám tak já nevim!
<a> já ho znám a já vim!
<b> tak si tu hezky povídejte mezi sebou já jdu čau!
-!- b has quit

Komentář: Když si 3 lidi píšou přes 2 ICQ účty :)

<a> ja poslouchm v pokoji pisnicky a najednou slisim matku jak řiká tátovi: ...kouření na píču... tak si rikam cožeee? tak sem tam vlitnul a prej ze hledla koření na pizzu...

Komentář: myslel sem se neprestanu smát :D

<a> Ja uz nejsem s Romanou
<b> jakto?
<a> protoze me sere a ma jinou
<b> co? se z ni stala lesbicka nebo co? o.O
<a> ja mam jinou... :D
<b> aha... tak to kurva pis poradne... XD

Komentář: jedno písmenko

<b> mas dobrej slovnik :D
<a> njn já jak kdy :-D
<a> ae wůbec NePýsHu nĚJaK HrOZně DRsnĚ :-D
<b> to je hrozny
<b> s prominutim a nebo cool? ja nevim
<a> prostě klasika z lameru :-D
<a> <Ajiinka>... <Tomano>... <Ajiinka>... <Tomano> PIŠ JAKO ČLOVĚK TY PÝČO PLESNIVÁ!!!
<a> :-D
<b> zachvat smichuuuuuuuuuuuuuuuu
<b> ja prvni videla jenom to pis jak clovek ty pyco plesniva a rikam, co jsem napsala tak spatnyho jako :D :D
<a> :-D :-D :-D
...
<b> pockej jeste to se musim podelit :D
<a> jj povídej ;)
<b> poslala jsem to kamaradce a koukej co odepsala
<b> <c> píčo s Y???
<b> <c> to musi bejt nejaka inteligentka :-/
<a> rofl

Komentář: pak vykládejte vtipy ženskejm :-D jedna to vztáhne na sebe a druhá nepochopí :-D :-D :-D

<a> tak zatim cus, ja du balit babi
<b> Tak až bábi zabalíš, dej mi vědět...

<A> v kolik se jdeš učit?
<B> nevim, asi ve dvě.. :D
<A> tak já taky :D
<B> chtěl sem jít v jednu, ale nevyšlo to :D
<A> jj taky :D

Komentář: týmová příprava na maturitu

<Milan> </flame> !!!

Komentář: Nějak se ajťákům rozkázat musí :)

<K0KS> Potřebuju zjistit jak jsem se objevil dneska doma v posteli, a co se sakra dělo..?
<exedee> Včera po večerníčku jsi usnul na gauči, tak tě mamka přenesela..

Komentář: výňatek z facebooku.. http://i55.tinypic.com/2d91cvo.jpg

<a> Prosimtě, co to znamená "22!"?
<b> Pozor, dvaadvacetimístná čísla.

Komentář: Pravda

<a> ahoj stratil som kluce poradte kde by som je mal hladat

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před hodinou

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.