Nejlepší hlášky
<Barča> co vubec delas? podle fb sjizdis youtube
<Kubáno> sjíždím nafukovací pannu... spíše se koukám na youtube :D:D:D
<Barča> tojoooooo ty mas nafukovaci Ancu? a jaky to je cooo
<Kubáno> je to jako s babičkou... nemá zuby a slintá :D
<a> Som si regol ucet s tou japonskou prezyvkou...
<a> a captchu som mal "RYZ4K" :D
<a> a kdy si teda se mnou zahraješ scrable?
<b> Nevím =)
<a> Grrr xD
<b> Tak jak to mám sakra vědět? =D
<a> Jo dobre neřvi po mně !!!!!!
<b> ???
Komentář: Asi jsem psal písmenka moc nahlas =D
<a> radsi uz jdi psat, at si zitra na pisemku fit
<b> ale ja jsem FEL!
Komentář: fakulta informatiky vs. elektrotechnika
<a> Nejsem anorektik. Kdybych jím byl, tak sním jenom jeden jogurt denně.
<b> Ty jich snad sníš za den víc?
<a> Lukáš, půjčíš mi tvý auto?
<b> ne
<a> ani když ti ho vykouřim?
<b> ne, mami!
10:20 -!- a has joined
10:21 <b> Hej <a> meškáš, zavisláci su tu už od 8-mej :D
<a> Ahoj.Tak co,jaká byla němčina? Co Satan?
<b> Dost drsná,ale taky jsme se zasmáli.
<a> Chudák "c" to zase schytal.Topil ho tam na reáliích a úplně brutálně.
<b> Co dostal.
<a> Klasika - 5
<b> A co ta sranda?
<a> Jo.Hned jak si chudák sednul a než stačil otevřít knížku,tak se do něj znova pustil.
<a> "A tohle se perfektně naučíte! Budete to umět,i kdybych vás měl v půlnoci vzbudit.Jasné?" div na něj neřval
<a> On na to. "Pane profesore,kdyby jste mě budil v půlnoci a to mi můžete věřit,padaly by zcela jiné otázky.
<b> Frajer :-D
Komentář: "Satan" - přezdívka pro našeho němčináře
<a> Čus nechceš jít do kina?
<b> Já nevim, moc se mi nechce.
<b> Jak se to jmenuje?
<a> Nedělej fóry a pojď
<b> To neznám, to je český?
Komentář: Včera, dnes a zítra?
-!- a has joined
-!- a has quit
-!- a has joined
-!- a has quit
<b> Jsi tu? Hraješ nějaký online/offline disco nebo co?