Nejlepší hlášky

<Martič> cau
<Martič> vcera to bylo ostry :D
<A> moc si toho nepamatuju
<Martič> asi se dneska nestavis na dve deci? :D
<A> jasně ty vole, ráno jsem byl volit a ani už si nepamatuju koho, myslim, že budu střízlivej tak v neděli
<A> byl jsem rád, že jsem do tý urny nehodil šavli

<A> To jo, to ona je slušná ornitoložka...
<B> Cže?
<A> No jakože zná každýho ptáka v okolí...

<a> Co ty lidi na těch jabkách viděj? 6 hodin před prodejem a fronta jak na banány :-D
<b> tys byl taky v kauflandu?:-D já ráno myslela, že se důchodci dali na rabování:-D

Komentář: Není jablko jako jablko. (27.9.2012, 18:00)

<a> Muzes mi pomoct pls?
<a> Asi mam v PRDELI PRIJMAC WIFINY
<a> KDYZ jsem primo u routeru, tak mam jen jednu carku
<b> ujisti se, že není v blízkosti zaplá mikrovlnka nebo nějaká jiná špatně odstíněná elektronika
<a> Uz je to v poho. Kejchnul jsem si a uz to funguje v poho

Komentář: Asi ucpaný příjmač...

<a> mám dojet na tomkovo??
<b> jj
<b> skus mu napsat <c> kdy asi pojde
<b> *pojede :D:D:D

<petr> Všechno nej k narozkám, hele...
<martasek.com> díky moc
<martasek.com> a jak se jinak máš?
<petr> Stěhuju se na novou (IP) adresu.
<petr> Jinak nic novýho.

* Ajwy čumí do zdi jak retard :-X
<Ondřej> WH vole !!

Komentář: komentář statusu

<Ywianx> Toto je detstvo??? Tri dni po sebe triezvy...

Komentář: Má to ťažké chudák chalan

<gwn> vyhráli sme
<T-ereska> co?
<gwn> štafeta
<gwn> klasický lyže
<T-ereska> jo taaak...
<gwn> frajeři
<gwn> jakš bauer koukal a šperl
<gwn> tyo to vypadá jak náká věta staročesky :D
<T-ereska> :D to tééééda
<gwn> Jakš bauer koukal a šperl... :D

Komentář: jak vytvořit staročeskou větu z pár jmen... :)

<a> to vis, studentskej tarif. 40min a 100sms
<b> njn, však až ti zkončí, tak už ti ho znovu nenabídnou
<a> To jo, ale kdyby to chteli udelat naprudko, reknu ze jdu k t-mobilu
<b> a ty seš u o2?
<a> jo, u kysliku
<b> neboj, oni to asi nezkoumaj, zda jsi zkončil se studiem bo ne. to budou řešit, až ti dojde tato smlouva do konce
<a> ona uz je u konce asi pul roku :) to se musis sam ozvat, jinak delaj jakoby se nechumelilo
<b> jo? no vlastně dokud teda platíš... tak ti to možná zůstane nafurt
<a> jo, ale treba az mi bude 101 let udelaj zmenu :)
<b> tak si pořídíš nějakej důchodovej tarif ne? :-D
<a> jasny, tarif O2 simple cremation
<b> po zkončení období kramace zdarma :-D
<a> jj

Komentář: Nové tarify o2

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před hodinou

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.