Nejlepší hlášky

<Lady of Anillion> ja sem se převlikala
<Lady of Anillion> do pyžamka
<Gerrard> jj... souhlasim s tebou
<Lady of Anillion> ty uz dokonce muzes souhlasit s tim jestli se budu prevlekat do pyzamka nebo ne? :-D

<a> http://cs.wikipedia.org/wiki/Racion%C3%A1ln%C3%AD_funkce
<b> di doprdele :D
<a> vyhledej si na strance "Potom existuje rozklad"
<a> a to pod tim sme dnes dokazovali
<b> to bych si vstal, zeptal bych se "to si děláš piču, ne?" udělal bych rimmerův super pozdrav a seknul bych s sebou :D
<a> jako pro me to byla hodina tlemeni do pice, piti kafe a sel sem si na bagetu
<b> lol
<a> toz a jako zitra mam na tom cviku delat jako co?

Komentář: prej parciální zlomky... :D

<freegoner> prej Hiden nebo jak... napsal symfonii i pro Napoleona...
<freegoner> nechápu k čemu Napoleonovi byla ta symfonie...
<Speed> ale Napoleon nepsal symfonie!
<freegoner> ???

Komentář: freegoner a Speed se baví o hudebce - každý ma svůj názor :DDDDD

<Johny> Když někdo dezinformovanej se zeptá chytráka jako si ty, co je warez, tak ty mu raději neodpovíš. Pač můžeš plácnout nějakou blbost a skončit na lamerovi.
<Jeff> neodpoviem

Komentář: Tak už to občas dopadá...

<jurec> mail na jirika a radu?
<jurec> a icq na janyho?
<jurec> pls
<DxC> lol
<DxC> *********
<jurec> mail na jirika a radu?
<jurec> a icq na janyho?
<jurec> ne icq na radu
<DxC> lol
<DxC> postupne ne LOL
<jurec> tak jinak martine, byl bys prosimte tak nevysostne laskav a poslal mi následujici kontakty:
<jurec> mail na jirika a radu? a icq na janyho?
<jurec> predem ti mnohokrat dekuji a klanim se az k zemi
<jurec> LOL
<jurec> a kua zkus mi to ted neposlat
<jurec> asi se mi splasi kladiva uz ale...
<DxC> uz kua :D
<DxC> na jirika mas
<jurec> ja chcu na nej mail
<DxC> *********

Komentář: neni nad kdy si dva rozumí...

<vikicek> nevis jak dlouho trvá defragmentace disku?
<Wagner> 250GB?
<vikicek> nn 55GB
<Wagner> to je v klidu
<vikicek> jo to je, ale mě by spíš zajímalo jak dlouho to bude trvat

Komentář: "jak dlouho?" :D

<a> to je zabava, ešte len nspisem 2 vety a už vymahaju odomna fotku ako na policii

Komentář: z chatu

<Sweet> sem ted na chemii cornul takovou trubicku sklenenou z ty sady
<Sweet> to je jako sklenenka
<CJ> :D
<Sweet> vona je uplne vypatlana
<CJ> to je no
<Sweet> ji 3x rikam ze to triko co mam na sobe sem si vymenil doma za to ve kterym chodim normalne a vona porad NO TAKZE TOHLE TRIKO V NEM JAKO CHODIS DO SKOLY JO? NO UKAZ MI TO TRIKO KTERY NENI PRACOVNI
<CJ> boze :D
<Sweet> rvali sme tam na sebe vo triku a proste kdyby si ji videl jak ona si uplne
myslela ze ma pravdu ne...
<Sweet> a pak sem ji po 4 sem ji rek ze to triko je doma a vona cela zrudla
<Sweet> ona: NO UZ SEM TO POCHOPILA
<CJ> a tohle nas uci? :D
<CJ> proboha
<Sweet> a dela machry s platnem a promitackou

Komentář: Nova ucitelka na chemii :-)

<a> pane vrchni jednu dvanactku... radegast :-P
<b> nima
<b> jyny desitka
<a> tuz to je gupjo gospoda :(
<b> tu mas a nevymyslej
<a> tuz tak aspon tu desitku no
<a> :-D
<b> *DRINK*
<a> *DRINK*
<a> nadrazi
<a> jeste pockam az mi spadne pena
...
<a> glo glo glo...
<b> glo glo :D
<a> chtelo by to necim zajidat... slane tycky nebo tak neco
<b> utopence
<a> nebo :-D
<a> @@@@@ aspon zavinace :-D
<b> mnaaaam

Komentář: Virtuální hospoda :)

<a> úkoly mám rozhovor mám... takže můžeš v klidu spát...
<b> děkuji sem nadmíru spokojen :D :D

Komentář: ale úkoly si dělám pečlivě doma a sám :DDDD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.