Nejlepší hlášky

<a> wtf?
<b> co?
<a> na warforum.cz uz je nakej blb co ma nick jak ja
<b> stejne je to divny jmeno
<a> tak ten blb s tim nickem sem bol ja
<b> :-D

<a> jak se máš?
<b> j
<a> výborná odpověď! To nemůžeš napsat aspoň JO?
<b> n

<a> Kedy máš tie príjmačky?
<b> 7. júna
<a> Obidve?
<b> Druhé 14. júna
<a> A ktoré máš prvé?
<b> Tie 7. ... :DD

Komentář: Na blbú otázku blbá odpoveď ...

<syn> vzdyt ani nevis co to IT znamena
<mama> inteligentni technik

Komentář: uryvek z rozhovoru

<a> čau, jak je?
<b> špatně... Právě jsem se rozešel s holkou... :(
<a> aha... Právě proto tu jsem :), povídej určitě ti pomůžu :), jsem taková vrba pro ostatní :D
<b> hele na tohle fakt náladu nemám, nechme to na příště...
<a> aha... Škoda, už máš vytipovaný nějaký nový?
<b> no tak nějaký se už našli, ale teď bych nejraději všechny svázal a hodil do řeky...
<a> tak až to uděláš dej vědět, klidně ti s tím pomůžu.

Komentář: Tak to je taky kamarád...

<a> hochu, já dělal maturitu z Ekonomie když jsi ty ještě tahal kačera
<b> je vidět, že jsi toho zapomněl.

Komentář: kus hádky

<a> inak nasiel som TTD na mobil
<a> su tam len vlaciky, chyba ta vela moznosti, ale previest 200M Ton uhlia kym seres je dobra zabava xD
<a> inak pustim TTD?
<a> posledny datum savu?
<a> ja mam 25 maj 1964

Komentář: Nostalgia

<a> To mne kde tu napise niekto, kto chce napisat na priezvisko.meno@gmail.com, sprvu som sa snazil uvadzat ludi na pravu mieru, ale poslednych par krat som im napisal dake bludy v style odpisania na ich mail :)
<b> Hehe ja som si dopisoval s jednym tipkom co mi pisal na sales@canonn.sk pytal sa ma ze po kolko ma predavat fotaky Canon, do kedy ma robit akciu, aku pamatovu kartu k tomu pridat, filtre... Tak som mu vzdy povedal nejaku cenu, akcie a kokotiny co ma robit, par krat som ho jebal ak mi poslal sales report a moc toho nepredal :)

<a> jsi na icq nebo na necem takovym?
<b> jsem ted momentalne v okne
<a> tak to je dobry, ze nemas linux

Komentář: vnt

<janci> a to bolo 70%
<betik> z kolko?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.