Nejlepší hlášky

<Kačka> 12:21:05 ahoj jsi už tady prosímtě?
<ja> 12:21:38 Jo ale ještě tak na 50% spím...
<Kačka> 12:22:03 Takže 50/50 že odpovíš?
<ja> 12:22:33 J nebo nápověda publika popř přítel na telefonu...
<Kačka> 12:24:16 :-D :-D :-P Tak ja ti zavolám mám dotaz, jak mě máš vůbec uloženou? U mě jsi xxxxx :-P.
<ja> 12:24:43U mě jsi 736 XXX 964 :-D
<Kačka> 12:25:48 heeeeeeeey :-( :-( jsi zlý.
<ja> 12:27:06 Ne promiň nevolej volaný učastník stejně není dostupný, napiš to tady.
<Kačka> 12:27:46 Jakto ? Jsi rozbil telefon nebo zapoměl zaplatit? :-D
<ja> 12:28:07 Ne je až na stole.
<Kačka> 12:29:23 Vrrrrrrr!!!! Okay no. Víš jak sem chtěla malovat pokoj ? Jakou barvu bys doporučil?
<ja> 12:30:34 #4040FF
<Kačka> 12:31:08 No modrá není špatná ale uvažovala jsem i o červená nebo fialové..
<ja> 12:31:28??? Jak víš že je to modrá?
<Kačka> 12:31:39 Google :-) :-*

Komentář: učí se rychle.. :-)

<V> "indexSize" : 3 902 404 800, "fileSize" : 42 862 641 152 :lol:
<A> Ja na jednom serveru nasel textovy soubor co mel 2GB
<A> nazev test.txt
<A> nebo neco na ten styl
<V> o_O
<V> to otevrit, tak vyleze procesor a vsema nozickama te nakope do prdele :-)
<A> on je problem
<A> ze servery sou vetsinou viceprocesorove
<V> au :]

<a> Tyvole, ty ses včera asi hodně posral co? :D
<b> Proč jako ?
<a> No vožral ses jak dobytek.
<b> A co má bejt? :D
<a> No ráno mi do pokoje vběhla matka, že v boudě u psa je něco špatně.
<a> No tak přijdu k boudě podívám se na psa - celej zeblitej, bouda taky, na zemi tvůj zapalovač a v boudě ta doktorská maska, co sem Ti jí půjčoval...
<a> Takže ode dneška prej žádný kamarádi s tvrdym chlastem v ruce :D

Komentář: Aneb noc v boudě se psem.

<L> Není nad to, když se vás důchodkyně zeptá, kudyma se má dostat z toalet - "Slečno já furt chodím ze záchodu do záchodu, kudma se dostanu ven?" Aneb WC v kauflandu opět vede:D

<a> Chybí mi pohlazení...nemáš radu?
<b> Nejlepší pomoc najdeš na konci paže :D

Komentář: V nouzi poznáš přítele :)

<a> Mám pro tebe Ubuntu
<a> Ale pro tebe by asi bylo lepší Kubuntu ... tam sou kouzla jak na 7
<b> umí to trik se špičatým kloboukem?
<a> jj a když si dáš notes na hlavu tak tě pošle třeba do Nebelvíru :D

13:03:27 <Jirka> pivo :(
16:02:01 <Dzavy> Pivo :)
16:02:08 <Jirka> hajzle!

<Tereza Peggy Bundová Hrušková> jsem ráda,že ho mááám!!!!
<> Ja taky...Nechtel bych byt holka... :D

Komentář: No jo...Někdo ho má rád, někdo rád stírá :-P

* a je nezadaná.
<a> dnes mám náladu, že keby som bola v Hittlerovej koži, všetkých chlapov pošlem do plynu

Komentář: FB - zacinam sa bat o susedov....

04:29 <a> 3 min,jdu curat
04:30 <a> back
04:30 <b> za minutu! dobře ty!
04:30 <a> leta driny
04:30 <b> :-D

Komentář: už to umí,no....:)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.