Nejlepší hlášky

<DawiD> cau
<Daddy Doxxx> cus
<DawiD> mas to ??
<Daddy Doxxx> co?
<DawiD> hele jen jeddu jedinou vec pls udelas mi obrazek nejvis graficky dawid kalina ale aby se to dalo precist
<Daddy Doxxx> graficky ale aby se to dalo precist :D :D ?? co? obrazek de i jinak nez graficky :D ?
<DawiD> ta podle sebe krasnej aby se to hodilo do videa
<Daddy Doxxx> jo do videa?
<DawiD> jojo
<Daddy Doxxx> obrazek do videa?
<DawiD> jjo
<Daddy Doxxx> urcite?
<Daddy Doxxx> to bude hnusny
<DawiD> nebude ty ses profik umis good delat veci
<Daddy Doxxx> to spis animaci do videa
<DawiD> s mim napisem jen pls
<DawiD> nejak ale good ses profikk
<Daddy Doxxx> kk
<Daddy Doxxx> a k cemu bude?
<DawiD> ma si delam video svoje jen dawid kalina zadnej pink pig nebo nejaka crew proste jen ja
<Daddy Doxxx> tak ne obrazek.... =)
<DawiD> jak chces ty udelej to podles sebe ty ses prof. hampl to vubec neumiii
<Daddy Doxxx> tak co mam udelat?
<DawiD> co chces animaci nebo obrazek je na tobe ale aby to bylo huste a dobree
<Daddy Doxxx> no hustee a dobree to bude vzdycky... ale na jaky video?
<Daddy Doxxx> takhle to nejde
<Daddy Doxxx> to musim mit video a s nim neco udelat
<DawiD> skate video
<Daddy Doxxx> pak to bude hustee a dobree
<DawiD> na mi skate video
<Daddy Doxxx> jaky?
<DawiD> muj skate video budu tam ja jezdim na prkne co ma koleka
<Daddy Doxxx> a jaky skatevideo... ja z ridkeeeho a blbeeeho videa neudelam hustee a dobree kdyz ho nebudu mit
<DawiD> neres udelej obrazek
<DawiD> pls
<DawiD> podle sebe

Komentář: Tak co teda..? =)

<Drat> jo mama rikala ze mam jit do sprchy, nechapu co tim myslela
<Drat> smrdim ti?
<Radix> jo
<Radix> smrdis i pres icq
<Drat> muzu zapnout i kameru esli chces
<Drat> budu smrdet barevne

Komentář: smrad online

<jvalka> 2 krat za sebou u nas ve meste vypadl proud
<jvalka> no neni to lOL ?
<jvalka> :D
<tomasek> no to je :D
<jvalka> asi si poridim zalozny generator
<tomasek> to bude nejlepsi
<jvalka> jj...nejaky naftovy
<tomasek> hh jn
<jvalka> ale kam ho dam ??
<tomasek> do sklepa:D
<jvalka> radsi na balkon :D
<jvalka> ale staci nejaky maly aby udrzoval v chodu jen moje 2 pc :D
<tomasek> no to jo,mas mit nootebook jak ja a nokdy ti to nevypadne:D
<jvalka> jj to mas pravdu :D

Komentář: Jak el. společnosti přicházejí o klienty ...

<TW!STRO> si pica co ja s tim?
<TW!STRO> tuto hru uz posilas po milionkrate!
<TW!STRO> debile
<nWish> poprve, debile :D se klidne podivej do historie
<TW!STRO> si asi peknej buzerant do mesice to posilas tak stokrat chuju pojebany ignor ze?
<nWish> mno kdyz koukam do historie tak posledni o cem sme se bavili bylo ze sem se vysmal tve mentalni labilite 15ti leteho decka takze chapu tvoji zakomplexovanost
<TW!STRO> no jo si mali kokot co nerozumi pc nemam zalohovanou historii a mama new windl chuju vis? si mala pica pojebana co je jen v puberte!
<TW!STRO> si bez vyhonit brkdo do nocniku a nepis lamss§
<nWish> oki chlapecku
<TW!STRO> ty si buzna? na todle posledni mi odepis diky
<nWish> hh ne nejsem, jen sem tim chtel vyjadrit ze jedinej kdo se chova jako dite si tu ty
<TW!STRO> mno vis co je to windl?
<nWish> hm opravdu nevim, zrejme nejaka zkratka kterou sis vymyslel...
<TW!STRO> to je windovs ja mam dnes novi a nemam zalohovanou historii proto to u mne nevidis starou histroriji takze mali detsko si to je jasny
<TW!STRO> ale neboj s toho vyrostes______:D
<nWish> windl = windows ? hm asi nejaka novinka, windows byly teda vzdycky jako Win... asi sem uz moc starej a meli by me vyhodit z prace
<TW!STRO> nemusiss ze sebe delat neco co nejsi mas 14 kde asi tak makas zbiras hovna od psu ne?
<TW!STRO> a pise se to takhle lamo windovs druhi vecko je jednoduchi omg lamsss
<nWish> :D:D:D:D:D:D mno pracuju jako IT pro jednu nejmenovanou firmu a pokud vim tak windows se pise oboji s dvojitym w :D
<TW!STRO> mno ti delas pro firmu sam si varim sam si peru ze_?
<nWish> chlape ty des na lamera :D
<TW!STRO> omg drz pysk delas leda tak v pici lamo mala pokurvena nepis a tu hru si strc do pici!

Komentář: deti by nemeli dostavat k vanocum PC

<FBI.Vypalovac> nicanikdo.hofyland: tak co stím ?
<FBI.Vypalovac> na porno už nepolezu
<nicanikdo.hofyland> FBI.Vypalovac: vypnout natvrdo co jinýho... podrž na sest vterin cudlik na zapnuti a zdechne to
<FBI.Vypalovac> hotovo co mám mačkat až to nakopnu ? :-D
<mitlacek> FBI.Vypalovac: mackej kladivo :D
<nicanikdo.hofyland> FBI.Vypalovac: F8
<FBI.Vypalovac> jsem ve stavu nouze
<mitlacek> FBI.Vypalovac: tak si dej pivko a prejde to ;)
<nicanikdo.hofyland> FBI.Vypalovac: to já taky finanční:D a pořád
<FBI.Vypalovac> hmmm dobry dal jsem nouzak a je tady cerno :-D
<mitlacek> FBI.Vypalovac: tak rozsvit...
<mitlacek> FBI.Vypalovac: zapni CMD a napis do neho "set the lights on" bez uvozovek
<FBI.Vypalovac> nicanikdo.hofyland: už to jede
<nicanikdo.hofyland> FBI.Vypalovac: nouzáku trvá než si načte jádro a ne nebudu ti vysvětlovat co to je
<FBI.Vypalovac> jsem v nouzáku

Komentář: v patek k veceru @ lide.cz

<a> kurva me se dneska nechce nic delat, asi se hodim marod...
<a> s hlavou
<b> :D
<b> jo to udelej ;)
<a> jo, vyseru se johnymu na stul a muzu jit domu :D
<b> jo to neni spatnej napad :D
<a> akorat cestou zavolam "papa pane kakosi bobku"

Komentář: V praci nas to bavi :))

<dark_spoon> nazdarek vyrid segre, ze ji hodlam přerazit za ten nainstalovanej humus. diky
<b> icq neni humus a já se jí zastanu
<b> náhodou jsem chlap
<dark_spoon> je to nejdorzšiřenejší virus pod sluncem
<b> ale prdlajs
<dark_spoon> tak se podivej na systemové nároky třeba, kolik objektů user a gdi používá.... je to shit
<b> když máš router tak je to v klidu ne?
<dark_spoon> :-D

Komentář: Debata o messengerech :-D

<Brouczek> narodi se malej cernousek...cerny nohy, cerny ruce, cerny bricho, cerny zada...jaky bude mit zuby?
<amalka> bílí
<Brouczek_na.lopuchu¤> je to mozny?!:-D
<Annie> no a jaký jiný by měl mít zuby??

Komentář: deti po narozeni nemaj zoubky janco:-*

<Spritte> Lower autodestruction system.........
<Spritte> activated
<Spritte> please wait...........................................
<Spritte> loading data.............................
<Bakanec> :D
<Bakanec> loool
<Bakanec> ignore user
<Spritte> This is THE END
<Spritte> ByE
<Spritte> 3
<Spritte> 2
<Spritte> 1
<Bakanec> cao prcku :D
<Spritte> @=
<Bakanec> *STOP*
<Spritte> system failure
<Spritte> néééééééééééééééééééééé
<Spritte> kua co to mají tady za compy
<Spritte> LOL
<Bakanec> A shield against fucking autodestructing noobs has been activated !
<Bakanec> LOL :D
<Spritte> ..............................LOADING DATA............................................................................................................................................................
<Spritte> Your system has been infected by Virus SPRITTE.........................BYE BYE ]:->
<Spritte> ..........................Upload virus.................................LOADING DATA................................................new version 1.0.1.2 .......................IMMORTAL SPRITTE VIRUS
<Spritte> ..................PLS SWITCH OFF YOUR COMPUTER...................................A TÁHNI DOM!
<Spritte> Bez pc už tu nemáš co dělat
<Spritte> Kurva mmnt
<Spritte> Svačinka-stříhám venku telefonní kabely
<Spritte> No nic,dost bylo srandy,jdu dělat že dělám :D
<Bakanec> LOOOOOOOOOOOOOOOOOL
<Bakanec> SERU NEJVIC
<Bakanec> :D :D :D
<Bakanec> :D
<Spritte> No to si moc dobré jméno u kolegyň neuděláš :D
<Bakanec> :D
<Bakanec> ty si kokožka !!
<Spritte> Jdeš na Lamera :D :-P
<Bakanec> Tak asi jo :D

Komentář: Icq čistě pracovně

<a> ty vole ted se me jedna holka zeptala naprosto seriozne jaky se pise i/y ve slove JISTĚ
<a> tj kraaava
<b> to je pi*a
<a> ty vole tj na me moc
<a> t nepobiram jako co ji na tom nejni jasny. se na to podivej JYSTĚ
<a> by 1 blil
<b> napis ji at se vrati na 1. stupen zakladky
<a> tjn tam nekde se to dovedela. jako nemuzu z lidi co poserou i/y po obojetnejch ale todle je moc
<b> napis ji ze je 3,14ča, podle toho jak je blba je mi jasny ze to nepochopi
<a> w8
<a> lol:
<a> ja: mno promin ale nemuzu jinak nez ti rict ze vo takovyhle veci muze premejslet jen <a> uplna 3,14ca
<a> ona: co? nechapu
<b> dyt to rikam...

Komentář: zenska gramatYka...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.