Nejlepší hlášky

<a> tá dnešná mládež neowláda gramatyku.....

Komentář: gramatyku?...neoWláda?...

<a> spam
<b> dáme šachy??
<b> spam
<a> pešec E 4
<b> spam
<b> střelec na e8
<a> beru ti dámu zadara
<b> tak jo a já ti ju vyhazuju králem a dávaám ti šach
<a> jakou gifurkou?
<b> sřelem
<a> králem ti ho beru
<b> kuň na g7
<b> dávám šach
<a> do pice, takova vidlicka..
<a> uhybam kralem
<b> druhým střelcem, na h3
<a> dochazim pescem na konec a beru si novou dámu
<b> beruti ji věží
<a> sakra, toho jsem si nevsim
<b> to máš teď blbý protože dalším tahem věžky ti dám šach a dálší tah je královský mat... nemáš uniku...!!!!
<a> sakra, takova blba prohra
<b> hahaha... Victory!!!

Komentář: kkti na icq

<on> ta slecna me zaujala.....musim na ni myslet ikdyz se nezname co se to stalo....??
<ona> si zas koukal na porno ?

<a> co ste tam vymyslely u toho ohne? :o)
<b> jak vyjádřit vesmír pomocí termodynamiky z psychologického hlediska
<b> ...co by sme tam vymíšleli, zima byla ne...
<a> pomoci termodynamiky z psychologickeho hlediska? teply prostor plny nezodpovezenych otazek?
<a> :D
<b> XD

Komentář: Půlnoční kalba s ohínkem uprostřed

<jezdec> čau
<jezdec> hele vyjmenuj mi nějaký spešl karty do kompu prosím
<cole> čus
<jezdec> mám: zvukovka, síťovka, PhysX, řadič, grafárna...
<cole> eso nebo svršek, vole

Komentář: učení na státnice z informatiky

<a> nebo mam bydlet s tebou? Aby jsi mel o me prehled?
<b> Vztah je spis o duvere nez kontrole.
<a> a mezi nama je vztah?

Komentář: Oops

Občas mám pocit, že mi moje láska k pivu začíná přerůstat přes hlavu. Je normální dávat si řezanou zmrzlinu a točit psovi vodu po stěně hrnce?

<A> já mám jednu černou kočku, která se bojí i vlastního stínu a jednu bílou, kterou první den, co byla venku přejelo auto... takže vlastně jenom tu černou

<a> Sem teď našel parádní program :)
<a> Nahraju tam fotku a pak si můžu zkoušet spousty účesů :)
<a> Je fakt skvělej, jen má jednu takovou chybyčku...
<a> Je asi tak dvacet let starej, takže ty účesy stojí zato :D

12:30 <Katarína> ale apson vonku je celkom pekne
12:30 <Me> jj kukal som akurat web kameru z namestia :D

Komentář: zavislost?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.