Nejlepší hlášky

<a> Dneska přítelkyni přišel od bývalé kolegyně jeden z těch 1000x přeposílaných mailů s prezentací v PowerPointu se spoustou „krásných“ třpytivých obrázků, rádoby vtipných básniček a s muzikou na pozadí.
<a> Když jsem to viděl, tak jsem usoudil, že lidstvo udělalo krok zpět, když se burani dostali k PowerPointu a k internetu.

<a> mám tam i jednu instrukci assembleru
<b> na co?
<a> ta zjistí přesné číslo Pí

Komentář: Co všechno už nezvládají moderní procesroy

<a> Jaký máš internet?
<b> Já používám Seznam.
<a> Děláš si prdel?
<b> Promiň, mám v tomhle zmatek. Tak teda Internet Explorer!

<a> neuveříš co se mi dneska stalo...
<b> povídej :D
<a> no jedu takle s <c> kolem 7 autobusem domu. Autobus poloprázdnej, tak si řikám že se nachvilku prospim. Pochvíli mě probudí ohromnej smích a vidim jak na mě všichni koukaj. Tak se ptám <c> co se jako stalo a on, že sem si usral až se z toho i řidič otočil... Na další zastávce sem vystoupil...
<b> tak to konec no...xD xD xD

<a> no. nemuzu ti to ukazat. protoze ted nemam jak,nech se prekvapit :D
<b> ok jsem zvedava
<a> tyjo. fotak v mobilu nemam. fotak mi odvezla mama do egypta. skener jsem vcera vyhodil.. no uvidim :D
<b> to jsem zvedava jak,nalepis na monitor a das printscreen :D :D
<a> :D :D

Komentář: kdyby to tak slo :D

<a> učíš se na písemku?
<b> my něco píšem?

Komentář: Večer 01:38 :D

<a> Mam na noťasu jakoby pořád zmáčklé "fn" a jen když ho zmáčknu tak to jde normálně ta klávesnice...nevíte jak ho "odozmáčknout" ? Děkuju
<b> Zkusils to vypnout a zase zapnout?
<a> Jj to jsem zkoušel jako první :( IT crowd jsem viděl mockrát :)
<c> Zkoušel jsi zmáčknout Ctrl + fn + Ins(nebo Num Lock) najednou?
<a> Tak jsem to tu různě zkoušel a nic :( a usb klávesnice mi jede v pohodě...
<c> Zkus to podržet pár vteřin.
<a> Ani to nějako nepomohlo :(
<d> nekolikrat zasebou rychle zmacknout taky nic?
<e> A když u toho zadržíš dech a uděláš stojku?
<c> e: No vidíš, jsem mu úplně zapomněl říct, že bez toho to nepůjde.

Komentář: Trololololo...

<P> na monitoru mi už 25 minut sedí moucha... a nehýbe se
<R> no.. buď se jí tam líbí, nebo chcípla :D
<R> prozkoumej to :D
<P> :D už vzlétla... stačilo pod ni zapnout zelené pozadí :D

<a> Reggae poslochají buzny.
<b> (poslouchá reggae) Vykuř mi !

09:00 <Pavel> zdar seš tady ?
10:30 <Ja> Zdarec, jj
10:31 <Pavel> hele už nic, známá si koupila v alza.cz notebook a psala že ho má rozbitej jenže ona si blbec koupila notas s Linuxem a myslela že je to rozbitý tak scháněla kdo jí to přeinstaluje na win

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.