Nejlepší hlášky

<a> nahodou :D na samotce muzes honit... :)
<b> :P
<c> jasne honit... zajice flintou po pokoji

<a> Od dnešního dne jím jen s brýlema ... jídlo je větší a Evča se dřív zasytí

Komentář: To může napsat jenom ženská

<sulu> existuje spousta funny jmen
<sulu> Stieg Pohlavson
<Marta> to je ale vymysleny
<Marta> stejne jako Hulmiho Ukolen
<sulu> Hulmiho je skutecnejsi, nez si myslis. Koukni treba na images.google.com a vyhledej ho. Najde ti to spoustu fotek. Je to finskej rally jezdec
<Marta> dobre pane chytrej, znas jeste neco, co existuje
<sulu> jo
<sulu> treba vcera mi chytrej naseptavac na FB poradil Inda, co se jemnuje Sushil Kundu
<Marta> myslis ze jsi vtipnej co!!!!!
-!- Marta has quit

Komentář: nejsem, to jmeno vazne existuje

<A> Preco maju vsetky zeny komplexy z byvalych frajeriek svojho frajera? :D ja tomu nikdy nepochopim....
<B> a teba nezaujíma kto jazdil tvoju mašinu? :D
<A> kto ore moje pole, setri moj pluh! :-D

Komentář: Komentare na FB... :)

<a> Udělal jsem si snídani a řikám si, pustim si ntb než to snim a kouknu na seroš.
<b> Závisláku xDD
<a> Připravim si ntb, hledám a zapojuju napájecí kabel, a při tom ukusuju. Pak ještě hledám myš pořád ukusuju. No a když je všechno zapojený, tak zjistim že už jsem dojedl.
<b> :-D :-D
<a> Tak všechno jako pitomec zase uklízim. No a co se nestalo dostal jsem zase hlad.

<Ona> haha. hraješ si na hrdinu?
<On> Občas, ale většinou k tomu mám hrací kostky.

<on> no nic a já se asi pustím do přípravy snídaně
<ona> jojo, měj se
<on> mám hlad
<on> doufám, že se brzo shledáme
<ona> hm, zajímavá souvislost
<on> :D :D :D

Komentář: kouzlo nechtěného :)

<a> Ahoj, co děláš večer?
<b> Ahoj, budu pít tak dlouho, dokud nebudu opilý a až budu opilý, tak nevím co budu dělat, ale je to stejně jedno, protože si to nebudu pamatovat! :D

Komentář: Pátek...

<a> ahojky je tu nekdo z melnika ...14-15-16let......na vstah....;-) holka at je simpatycka hodna ...a heska.;-)

<a> řeším zásadní problém
<b> no, povídej
<a> vypadá to že si budu muset omezit rychlost stahování na torrenty, počítač mi to nestíhá
<b> asi jsi myslel že ti to nestíhá připojení ne ?
<a> ne, nestíhá mi to SSD disk :D

Komentář: UP Brno http://www.speedtest.net/my-result/3808598256

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.