Nejlepší hlášky

<a> Tak mě to nedělá problémy se pohybovat ve velkém městě, hlavně v noci, horší je to už pro ty lidi, kterým pak volám, že jsem se ztratil:D Ti to pak špatně snáší:D
<b> :-D
<b> viem si predstaviť ten hovor - som pri takom krivom starom strome, čo práve konárom skoro rozbil okno jednej starej budovy. a niekde blízko musí byť električka, lebo počujem pískanie kŕzd :-D
<b> a potom aby ťa hľadali
<a> Právě, tohle se mi stalo už asi třikrát, docházejí mi kamarádi:D

Komentář: a to po mne chcel, aby som mu robila sprievod po Bratislave :D

<ona> njn já mám starý kompresor ale jede no ještě zatím, ale i tak bych ho vyměnila za lepší a mám windows XP, radši bych vista

Komentář: ach ty zeny...

<dms> seš tu?
<ra!> no?
<dms> co budem dělat? :D
<ra!> ty kretene sou 3 hodiny rano co by si asi chtel delat? :D

<a> pošleš mi to prosím?
<b> co?
<a> jsem ti psal sms, myslim
<a> pokud jsem ji neposlal <c>, ja si totiz pletu vase cisla
<b> ne, poslal jsi ji mě :-) ale měl jsem telfon v kapse od kalhot v koši na prádlo
<b> http://***
<a> dík
<a> btw jistě jsi rád že jsem ti zachránil telefon před vypranim :-)))
<b> maminka by si toho jistě všimla :-)

Komentář: má štěstí na maminku

20:27 <Ondra M> jdu rači posnídat
20:27 <Ondra M> *povečeřet

Komentář: To má z toho celodenního vysedávání u pc :D

<a> Čau, hele to bys neuvěřil, co mi dneska řekla mladší (8 LETÁ) ségra
<b> No???
<a> Prej: Viděla jsem včera na bazéně holku a ta měla takovej jelení lůj a namazala si s ním obličej a zmizeli jí všechny beďary. No a když jsem se ptala v drogerii na ten jelení lůj, tak mi řekli, že nic takového nemají.
<a> A když jsem jí řek, že to je make up, zeptala se co to je...
<b> Lol :)

<a> Pusť ho a nech ho jít. Lepší pustit, než s ním žít.
<b> Ty gáji :D
<a> Co se ti nelíbí? :D
<b> Mluvíš o motýlovi nebo tvým bejvalým?
<a> Mluvim o prdu :D
<b> Já tě měl za romantika a ty si dobytek :D

Komentář: FB

<Olda> Cau, prosim te hrozi zitra neco ve skole?
<Olda> nebo je klid?
<meloun> mě ne, ja tam zitra nejdu :D

Komentář: neděle večer

<a> Literárny útvar: Igráčik
<b> LoooL ROFL LMAO OMGWTFBBQ!!!!11!!

Komentář: :D

<a> když studentovi dojdou peníze nepřichází v úvahu "lámání chleba" ale "vracení lahví" :D

Komentář: Vysočina - salám

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.