Nejlepší hlášky
<ona> dneska sem viděla tu tvojí kámošku
<on> a zdravilas jí?
<ona> ne já sem se na ní nekoukala
<on> no aspon neziarli na <c>
<on> xD
<ona> :D
<ona> ani nie
<ona> aj na neho
<on> :D :D
<ona> vy ste žiarlivci chalani
<on> ale tak :D
<on> proste predstav si,ze si levica
<on> Alebo vies co budem uprimny
<on> predstav si,ze si hnijuce maso
<on> a ten co ta chce je sup
<on> lenze tych supov je tam kopa inych
<on> a ty si svoje maso musis proste ziskat a udrzat xD zakon prirody
Komentář: uprimnost nadovsetko
<a> asi mi nejede internet
<b> to bys nebila na ICQ
<a> aha
Komentář: holka no...
<a> dneska sme s kámošem vymysleli dobrý krytí na bázi hulení=učení
<a> tak např. jdu se učit
<a> právě sem se naučil
<a> už jsem naučenej
<a> vem mi nějaký učení
<a> musím se naučit
<a> v pátek a v sobotu se učim i několikrát
<b> dementi :D
Komentář: když je nudex, pomůže čadex :D
<A> Copak děláš?
<B> Učím se kostičky - os breve, os longum.
<A> Hm, os linux, os windows - každý máme máme své os.
<Petr> Čau, prosímtě, mám problém. Moje mi dala ultimátum. Buď do zítra smažu všechno porno z noťasu, nebo se se mnou rozejde. Nevíš co mám dělat ? :((((
<Adkra> Zdar, no protože vím, jak je ta tvoje krásná, tak doporučuju pomodlit se. A to stylem : Ve jménu Gatese, Windowsu, a CPU, DELETE !
<a> jo, já mám dneska prázdniny tak se flákám, .. ty dneska pracuješ?
<b> ne, co blázníš? já nepracuju .. já jsem v zaměstnání ;)
Komentář: <b> je vysoce postavený IT profesionál v jedné nadnárodní korporaci .. ale moc vážně to nebere
<ona> Já Tě nenutím! Ale jestli to neuděláš, počítej s pořádnou odezvou!
Komentář: Donutila mě uvažovat nad slovem "nenutit".
<a> čest nevíš co se mi stalo
<b> nevím no
<a> šel jsem s warem na sm ale přišel pl a dragl pul m tak jsem mu dal pampyro a on mana shild
<a> pak zkusil kombo ale já vykryl
<b> hm... jo jasně taky rád jím chleba