Nejlepší hlášky

<ona> dneska sem viděla tu tvojí kámošku
<on> a zdravilas jí?
<ona> ne já sem se na ní nekoukala

<on> no aspon neziarli na <c>
<on> xD
<ona> :D
<ona> ani nie
<ona> aj na neho
<on> :D :D
<ona> vy ste žiarlivci chalani
<on> ale tak :D
<on> proste predstav si,ze si levica
<on> Alebo vies co budem uprimny
<on> predstav si,ze si hnijuce maso
<on> a ten co ta chce je sup
<on> lenze tych supov je tam kopa inych
<on> a ty si svoje maso musis proste ziskat a udrzat xD zakon prirody

Komentář: uprimnost nadovsetko

<a> asi mi nejede internet
<b> to bys nebila na ICQ
<a> aha

Komentář: holka no...

<a> dneska sme s kámošem vymysleli dobrý krytí na bázi hulení=učení
<a> tak např. jdu se učit
<a> právě sem se naučil
<a> už jsem naučenej
<a> vem mi nějaký učení
<a> musím se naučit
<a> v pátek a v sobotu se učim i několikrát
<b> dementi :D

Komentář: když je nudex, pomůže čadex :D

<a> dělám si prdel
<b> to jsem vědět nepotřeboval ;)

<A> Copak děláš?
<B> Učím se kostičky - os breve, os longum.
<A> Hm, os linux, os windows - každý máme máme své os.

<Petr> Čau, prosímtě, mám problém. Moje mi dala ultimátum. Buď do zítra smažu všechno porno z noťasu, nebo se se mnou rozejde. Nevíš co mám dělat ? :((((
<Adkra> Zdar, no protože vím, jak je ta tvoje krásná, tak doporučuju pomodlit se. A to stylem : Ve jménu Gatese, Windowsu, a CPU, DELETE !

<a> jo, já mám dneska prázdniny tak se flákám, .. ty dneska pracuješ?
<b> ne, co blázníš? já nepracuju .. já jsem v zaměstnání ;)

Komentář: <b> je vysoce postavený IT profesionál v jedné nadnárodní korporaci .. ale moc vážně to nebere

<ona> Já Tě nenutím! Ale jestli to neuděláš, počítej s pořádnou odezvou!

Komentář: Donutila mě uvažovat nad slovem "nenutit".

<a> čest nevíš co se mi stalo
<b> nevím no
<a> šel jsem s warem na sm ale přišel pl a dragl pul m tak jsem mu dal pampyro a on mana shild
<a> pak zkusil kombo ale já vykryl
<b> hm... jo jasně taky rád jím chleba

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.