Nejlepší hlášky
<on> čuss, včera to bylo super ne...vínečko, romantIka ;), si super holka...zas zopakujem :*:*:*
<ona> Bylo to úžasný ;)
<on> Ta tvoje segra ani nic nepoznala :D ta je blbka co
<ona> Pockej jak nepoznala?
<on> vsak s ni chodim...
<ona> vážně :) to ti neveřim, počkej jdu se ji zeptat ;)
<on> COŽE? Nikam nechod....? !!!
<ona> Tyjo tak spolu asi chodíte, zítra si musim vzit slunecni brejle
<on> Idiotko... !!!
<ona> Nechápem... Čo som komu urobila? :-/
<on> Pri tvojej povahe by som sa skôr pýtal "Čo som komu neurobila?"
<ona> Debil!
-!- <ona> has quit
<on> Jsem blbec.
<ona> Nejsi..!
<on> Asi jo.
<ona> Ne! Kdo Ti to řek'?
<on> Nejsem blbec, tohle poznám.
<a> Ach jo, vůbec nevím co budu v budoucnu dělat, nic mě nejde, nic mě nebaví, prostě jsem blbej... :(
<a> A už to mám, půjdu do politiky
<A> Mám hlad
<B> Tak si něco udělej
<A> Auu
<B> Co děláš?
<A> Lámu si nohu
<B> Proč to děláš?
<A> Si řikal ať si něco udělám
<a> hele víš jak ti ty tvoje kámošky furt lezou do mobilu a ctou si ty naše zprávy?
<b> no
<a> tak mě napadlo že bysme si psali JAKOŽE spolu chodíme atd..
13:00 <b> ok muzem zkusit :)
15:14 <a> včera to bylo skvělý kočičko umíš skvěle líbat ;)
<b> twle chcípám.. ty se v tom naak vyžíváš :D
<a> to víš no sem si tak vzpoměl nezapomenutelný ;)
<b> mnjn...doufám že si ten mobil půčí jen kámošky a né i otec kocourku ;)
<a> a do řiti! zahesluj s to!!
Komentář: kamarád nade vše :D
<a> Poznas Pana prstenov?
<a> filmy...
<b> osobne som sa s nim este nestretla...
<a> ROFL
<b> no videla som to XD
<Michalus> nejde se mi připojit k <c> ... mam se obratit na spravce sitě
<Michalus> takže?
<b> jdi do <-> i s microsoftem
Komentář: njn . .skvělé hlášky microsoftu :-D <b> je správce síté na intru
<a> ty by si ju osukal somnou?
<b> tak asi hej
<a> tak ja to dakoo vybavym
<b> ale mali by sme si ho predtym ukazat nech nejsme potom prekvapeny
<a> heeeh
Komentář: isly sme trtkat...
<a> Ech, na ženské mám poslední měsíce smůlu. Buď nemají zájem, nebo mají kluka a v těch nejhorších případech se na FB projeví jako totální krávy a u mě ztratí respekt...
<b> Tak překousni že jsou fu-bookařky...
<a> To ti dřív překousnu toho kluka :-D
Komentář: kamarád je krapet vyhraněný