Nejlepší hlášky

<on> čuss, včera to bylo super ne...vínečko, romantIka ;), si super holka...zas zopakujem :*:*:*
<ona> Bylo to úžasný ;)
<on> Ta tvoje segra ani nic nepoznala :D ta je blbka co
<ona> Pockej jak nepoznala?
<on> vsak s ni chodim...
<ona> vážně :) to ti neveřim, počkej jdu se ji zeptat ;)
<on> COŽE? Nikam nechod....? !!!
<ona> Tyjo tak spolu asi chodíte, zítra si musim vzit slunecni brejle
<on> Idiotko... !!!

<ona> Nechápem... Čo som komu urobila? :-/
<on> Pri tvojej povahe by som sa skôr pýtal "Čo som komu neurobila?"
<ona> Debil!
-!- <ona> has quit

<on> Jsem blbec.
<ona> Nejsi..!
<on> Asi jo.
<ona> Ne! Kdo Ti to řek'?
<on> Nejsem blbec, tohle poznám.

<a> Ach jo, vůbec nevím co budu v budoucnu dělat, nic mě nejde, nic mě nebaví, prostě jsem blbej... :(
<a> A už to mám, půjdu do politiky

<A> Mám hlad
<B> Tak si něco udělej
<A> Auu
<B> Co děláš?
<A> Lámu si nohu
<B> Proč to děláš?
<A> Si řikal ať si něco udělám

<a> hele víš jak ti ty tvoje kámošky furt lezou do mobilu a ctou si ty naše zprávy?
<b> no
<a> tak mě napadlo že bysme si psali JAKOŽE spolu chodíme atd..
13:00 <b> ok muzem zkusit :)
15:14 <a> včera to bylo skvělý kočičko umíš skvěle líbat ;)
<b> twle chcípám.. ty se v tom naak vyžíváš :D
<a> to víš no sem si tak vzpoměl nezapomenutelný ;)
<b> mnjn...doufám že si ten mobil půčí jen kámošky a né i otec kocourku ;)
<a> a do řiti! zahesluj s to!!

Komentář: kamarád nade vše :D

<a> Poznas Pana prstenov?
<a> filmy...
<b> osobne som sa s nim este nestretla...
<a> ROFL
<b> no videla som to XD

<Michalus> nejde se mi připojit k <c> ... mam se obratit na spravce sitě
<Michalus> takže?
<b> jdi do <-> i s microsoftem

Komentář: njn . .skvělé hlášky microsoftu :-D <b> je správce síté na intru

<a> ty by si ju osukal somnou?
<b> tak asi hej
<a> tak ja to dakoo vybavym
<b> ale mali by sme si ho predtym ukazat nech nejsme potom prekvapeny
<a> heeeh

Komentář: isly sme trtkat...

<a> Ech, na ženské mám poslední měsíce smůlu. Buď nemají zájem, nebo mají kluka a v těch nejhorších případech se na FB projeví jako totální krávy a u mě ztratí respekt...
<b> Tak překousni že jsou fu-bookařky...
<a> To ti dřív překousnu toho kluka :-D

Komentář: kamarád je krapet vyhraněný

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.