Hlášky hodnocené kladně uživatelem „rionka“

<a> jduspat, vylilajsemvodudoklabvesn icean ejakb lb n e:)
<a> dob rou
<a> sna dtozasprejde

<RyTmUs85> posles?
<Tomooo> ne
<Tomooo> lebo ho mas aj ty
<RyTmUs85> a mozem ho niekde stahnut?
<RyTmUs85> nemam ho
<Tomooo> on je seriovo vo wine
<Tomooo> Windows Movie Maker
<RyTmUs85> povedz mi kde ho stahnem
<Tomooo> aj ty ho mas
<Tomooo> dpc daj start a programy... tam ho mas
<RyTmUs85> jaky start?
<Tomooo> nevies co je Start?
<RyTmUs85> ne
<Tomooo> sa pozri do lava dole
<RyTmUs85> aha

Komentář: Profik

<a> poradíš mi? prosím
<b> zjednodušíš
<a> jak?
<b> první rozšíříš podle vzorce a tím to převedeš na společný jmenovatel
<b> (a+b)*(a-b)
<a> nechápu ty smajlíky...

Komentář: matika trochu jinak...

<a> ludia su neskutocni kokoti... dnes som na sluzobke siel v aute s nejakym manazerkom a nesiel mu dobre internet na notebooku. som mu povedal ze to je preto ze druzica je za nami a internetove subory za nami nestihaju doletiet...
<a> rozkazal soferovi ist 40Kmh zvysok hodinovej cesty a som sa nemohol priznat, ze som si robil srandu, lebo by ma vyjebali :))
<b> LOL :)))

Komentář: kamarat mi pise svoje zazitky zo sluzobky :))

<BlackHole> Psal jsem si s ni docela dlouho
<BlackHole> Pak se me zeptala, jak nekoho na ICQ pridat do Ignore Listu
<BlackHole> Samozrejme, ze jsem ji poradil
<BlackHole> Pak uz jsme si nepsali...

<on> a proč nepoužíváš Firefox, je o hodně lepší, rychlejší, bezpečnější...
<ona> protože se mi nelíbí ta ikonka

Komentář: to je důvod!

<BlankoB> uz si videl kukucku?
<KiLo> nie
<KiLo> nemam to
<BlankoB> kua
<BlankoB> a shawshank?
<KiLo> ani tonemam
<BlankoB> kua
<BlankoB> donesiem ti
<KiLo> srat na to, mam tu 70GB filmov a videl som z toho tri
<BlankoB> netahaj uz
<KiLo> mne sa nexe filmy pozerat
<BlankoB> tak hon
<KiLo> radsej si skompilujem daky driver

Komentář: linuxak

<Pedro> Udelal jsem si kafe. Ale tak silny, ze se mi z nej sviraji nohy v pest.
<Pedro> Asi budu mit tlak 1024 na 768 :-D

Komentář: Aneb jak se po ranu probrat...

<pools> mas pevnou ip? ;)
<dum8d0g> jako skala

<ona> hm, zdá se, že budu muset mýmu miláčkovi koupit novou baterku, už bez šťávy nevydrží ani 5 vteřin
<on> ten můj to samé
<on> A to ho nemám ani dva roky
...
<on> Bavíme se o notebooku, že?
<ona> LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Komentář: Jistota je jistota...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 8 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.