Hlášky hodnocené kladně uživatelem „rionka“

<a> prodam huleni
<b> beres stravenky? :P

Komentář: :)

<Davpe> ty voe, chtel jsem si najit nejake knizky o Apache a naslo mi to Karla Maye...

Komentář: ...a vsichni indiani byli redirectovani do rezervaci

<jp> já mám 8 oddílů... jsem normální?
<jp> mám to rozdělené normálně - System, linux, filmy, hudba, softcore, hardcore, lezby a perverz
<mt> linux? coožeeeeeeeeeeeee?
<jp> tam shovávám porno
<mt> a to ostatni tam je na zmateni nepritele, co?
<jp> ne, to je to, co se nevlezlo do vip sekce - linux :-D

Komentář: hard p0rn ;)

<Tomicqqq> konecne muzu poustet bedny na 95 procent je to mazec
-!- Tomicqqq has quit
-!- Tomicqqq has joined
<Tomicqqq> ta pica domaci me vyhodila pojistky kurva jedna

Komentář: Konečně můžu :)

<Bob> heh :-D... teď jsem se podíval na flašku od sirupu, a nechápal jsem proč je tam napsané grep, a pak mi došlo, že grep není jenom příkaz :-D

Komentář: Počítače ničí lidi :))

<a> tak já ti to přinesu na flashce, doufám že nemáš takovýho pradědečka, že bys neměla USB slot :D
<b> takhle na mě nesmíš
<a> aha, sry. je to taková zdířka asi 3mm X 1cm a po straně je taková vílá destička. máš tam něco podobnýho???
<b> tak prej to tady mam
<a> prej??? kdo ti to tam radí??? :D
<b> to víš, doma je PC furt zabranej, tak sem u babičky
<a> tobě radí babička??? muhehe :D :D

Komentář: super inteligentní babička

<Kain> Kam jste jeli?
<Fruiko> Náměšť.
<Kain> Co tam?
<Fruiko> Kámoška tam provádí na zámku, tak jsme měli prohlídku all-exlusive.
<Kain> Stálo to za to?
<Fruiko> Jo.
<Kain> Já čekal, že napíšeš ne.
<Fruiko> Už sis to někdy rozdával na zámku?

<Lester> mi vyhrozovala nejdriv, ze vymeni zamek
<Lester> pak, ze mi spali vsechny veci
<Lester> a nakonec, ze mi naleje vodu do racku, coz uz jsem nevydrzel a zacal brutalni flame
<Lenny_> voda do racku, to uz je hc
<Lenny_> ;)
<Lester> mno prave
<Lester> obleceni koupis
<Lester> zamek prevrtas
<Lester> ale tohle se nedela...

Komentář: nekdy neni radno si zahravat se svou "drahou" polovickou

<a> tak, a mam bezdratovou mys ...
<b> na kolik tě přišla? taky uvažuju že pořídím
<a> orezaval jsem A4 ziletkou a ufik jsem si kabel :(

Komentář: Upgrade zdarma

<BaronTrenck> Hej, tak mě každý kéroval, že prý chodím furt invis
<Arucard> No a cos udelal???
<BaronTrenck> Dal sem vsechny do invis listu a zacal chodit online

Komentář: Není nad dobré přátele

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.