Hlášky hodnocené kladně uživatelem „rionka“

<Virnik> heilin: no vidis, ja svuj linux zabil asi 5x nez jsem se v tom naucil....ale ted je to parada
<heilin> jop
<jezek2> jj zabijenim se clovek uci ;)

Komentář: #czf@CZFree.Net

* heilin ma problem
* heilin vytuhlo pero
<norick> :))))))))
<MikZ> hehehe
<heilin> co jee?
<norick> to si ani nezaslouzi komentar :)
<MikZ> shemale :D
<heilin> norick: ???
<DRSON> ;]
<norick> nedelej ze nevis :P
<heilin> jezis zaschla napln mno
...
<heilin> heh
<heilin> mno
<heilin> du vymenit napln
<heilin> a jeste k tomu snist bananek
<heilin> noc je jeste dlouha
<MikZ> ted me napadlo ze ti napisu at si das banan
<heilin> a pero musi prezit.
...
* heilin vytuhava nejak moc pero.. asi uz ma dost.. jak dlouho je doba pauzy nez muze zase fachat normalne?? kuci by to meli vedet.. ze ti delaj vetsinou skoly kde je Tk
<MikZ> heheh
<MikZ> heilin: WTF?
<MikZ> jako ja mam nejakyho stadlera ci co a jel sem s tim v kuse max hodinku
<MikZ> pac sem nic dyl nedelal

Komentář: #czf@czfree.net

<deny.cz> onovy.brno: co to jeeeee... neni nahodou Linux operacni system????
<onovy.brno> deny.cz: urcite neni :)
<takeda> deny.cz: Není, s něčím si to pleteš. Určitě. Psali to v Blesku, tak to musí být pravda.

Komentář: #programatori@xchat.cz

-!- fabianPHA has quit [Leaving]
<fabianPHA> ee alt+f4 na win nefunguje jako nova plocha:)
<fabianPHA> nejak si nemuzu zviknout:)

Komentář: ircnet

<Plnt> Windows se aktivnim pouzivanim postupne stava nepouzitelnym,
<Plnt> naopak linux se aktivnim pouzivanim postupne stava pouzitelnym.

Komentář: #czf

<xChaos> cau
<xChaos> hele, na Bakulaku se nejak zblaznilo BGP
<xChaos> nebo neco
<xChaos> pingnu si, ale neroutuje
<xChaos> v Brevnove jsem restartnul vsechny Quaggy. u nas to neni.
<xChaos> tudiz
<xChaos> taky asi mluvim sam se sebou
<xChaos> v dusledku tehle zavady

Komentář: #czfree.net

<Liskni_si> kazdy jednou hledal v guglu a kdo tvrdi ze ne, dela to dodnes :]]]

Komentář: #nomi@czfree.net

<_Jimbo> nevite nekdo jak nainstalovat iexplorer ?
<_Jimbo> ;)
<Creasser> apt-get install iexplorer.exe
<_Jimbo> Creasser: to mam jako napsat do spustit ?
<ypousek> lmaaaaaaaaaaaaaao
<ypousek> Creasser xDDDDDDD
<madder> :)
<ypousek> _Jimbo: jo
<ypousek> nebo spis do konzole
<Creasser> _Jimbo: jo do spustit
<Creasser> ypousek: ;]
<_Jimbo> nelze
<madder> rofl
<Creasser> hmn me to taky nejde :[
<_Jimbo> jsem si uz stahl i cely instalacni balik a nic :(
<Creasser> tak asi blbej prikaz
<ypousek> ale fun brutalni
<madder> _Jimbo: vis proc ti to nejde? ;)
<_Jimbo> co je na tom za fun sakra ?
<_Jimbo> jo vim :)
<madder> tak proc? ;)
<_Jimbo> protoze jsem si hrak s registrama :)
<_Jimbo> hral*
<ypousek> roflllllllllllll
<Creasser> ypousek: by me zajimalo esli se to dostane na prvni pricky
<ypousek> imho jo

Komentář: #ibryle / IRCnet

-!- smudlik has joined #kanal
<smudlik> kuku
-!- mode/#kanal [+o smudlik] by b0tka`
<eRwin^HTF> caf
<smudlik> zdar lamky
<smudlik> po dlouhe dobe zase restart probehl
<smudlik> :))
<K4prik> lol mam uptime 23 hodin :)) docela rekord v posedni dobe
<dwickie> Uptime: 3 days 19 hours 9 minutes
<dwickie> :)
<smudlik> a ja mam kolik?
<smudlik> jak se to da zjistit?
<K4prik> cca 10 minut bych rekl :)
<smudlik> aha vlastne
<smudlik> lol

Komentář: kanal

<p0l0us> heilin: co kouris ty ?
<heilin> zacinam se tesit zas na kluky ze tridy :)
<macros> jezis
<Plnt> rofl

Komentář: #czf@czfree.net

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.