Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Gerlige“

<a> Tak jsme měli ve škole tu inspekci...
<b> A? Co dělali?
<a> Právě že nic...:D
<a> Na Matiku přišel starší pán s notebookem a kávou, sednul si do zadní lavice a když se chtěl napít tak omylem drcnul loktem do klávesnice...
<b> A co já s tím?
<a> No chvíli vydrž.
<a> No a když jsme něco počítali tak se z notebooku ozvalo HEADSHOT!!! :D:D:D

Komentář: Pán je závislák...:D:D:D

<a> Takže si to zrekapitulujem... Ty tvrdíš, že máš holku, je do tebe zamilovaná až po uši a není vymyšlená?
<b> Když to řekneš takhle, taky mi to připadá nereálný...

<a> jak si tak projíždim ty zápisky z přednášky, tak bych je dokázal časově seřadit jak šli za sebou, i kdybych nevěděl o co v nich jde
<b> jo a jak? to mě fakt zajímá
<a> 1. stránka- úhledně psaný, zvýrazňovaný zvýrazňovačema, část textu obtáhnuta červeně 2. stránka- úhledný, fixou podtržený jen dvakrát, zbytek jen barevnýma tužkama 3. stránka- méně úhledný, už vůbec nepodtrhávaný, 4. stránka- neúhledný, bez podtrhování, po straně se objevují obrázky kytiček, sluníčka, postaviček a něčeho, co vypadá jako banán 5. stránka- pár výpisků a pán s cylindrem

<a> tak co v nemocnici? ruka uz je v poho?
<b> hochu...to mi neuvěříš co se mi tam stalo
<a> povidej :D
<b> víš jak tam je ten malej kluk s cukrovkou?
<a> no...?
<b> včera za mnou přišel se slovy: ,,Jestli mi nedáš ten 3-Bit, tak ti odbrzdím postel" :D

<a> cau, máš čas?
<b> Cus, sry nemám, musím se učit na matiku
<a> ty máš tu lehčí, ne?
<b> j
<a> jzs tak ta je v pohodě
<a> na generálce sem měl 96 procent
<b> Z kolika?
<a> ...
<a> no radši se uč.

<a> prvy den do prace a meskam hodinu a pol, je to zle?
<b> kde robis?
<a> uz nikde...

<ona> a co teď děláš?
<on> sedím a čekám na zvonění..
<ona> a co máte za hodinu?
<on> asi ti to moc neřekne, operační systémy..
<ona> ahá, pán doktor..

<a> Zkušební verze základní úrovně z matematiky. Otázka 21: Kolik stěn má krychle? ....tak tohle už není ani k smíchu....
<b> to je zkušební verze, zítra tam budete mít kvádr

<a> Ahoj. Já jsem ta, co k vám bude přestupovat na školu :)
<b> Čau. Proč sis mě přidala?
<a> No abych věděla něco o budoucích spolužácích ne? Jestli ti to vadí, tak si mě vymaž ;)
<b> nene, v pohodě ale když chceš něco o budoucích tak sis mě neměla přidávat
<a> Jakto?
<b> Propadnu
<a> aha

<a> Takové ty výmluvy typu "Nemohl jsem se učit, protože mi pes poblil materiály" člověku přijdou vtipné do doby, než je opravdu zažije...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.