Hlášky uživatele „Neubik“

1 2 3 4 »

<a> tvl dneska si tak hraju ve škole při chemii wowko a zbystřil mě učitel :D
<b> takže zákaz nosit ntb do školy? :D
<a> právě že ne :D jenom se mě zeptal jestli skilluju alchemku aspoň, když už je ta chemie :D

<KaTa> ahooj
<bejk> hoj
<KaTa> jak se mas??,
<bejk> proc mi pises?
<KaTa> protoze jse mi lbis
<KaTa> libis
<KaTa> ja tobe ne vid??
<bejk> ne
<bejk> je ti 12 jezis
<KaTa> aha a to jen kvuly tomu??
<bejk> ne
<bejk> jeste kvuli tomu ze neumis psat cesky

<a> tak sem premyslel co by se vyplatilo za povolani... a napadl me zubar, protoze lidi se furt rodi s krivejma zubama, tak je jistota vis co :D...
<b> to kdyby slo o jistotu, tak spis delam hrobare...

<bracha> hej bracha udelas pro me neco prosimte?
<Neubik> podle toho co
<bracha> podas mi hajzlak? :-D
<Neubik> co? :-D
<bracha> sem na hajzlu s notebookem a dosel mi papir no :-D
<Neubik> omg :-D tak pockej

-!- Elush is away: dneska den BLBEC!!!!!!!!!!!!
<Elush> ahoj
<Neubik> ahoj, co ten status?
<Elush> to je na dlouho
<Neubik> ja mam cas :D...
<Elush> ráno si vemu bílý kalhoty vyleju si na ně čaj, převlíknu se - kalhoty sou samozřejmě děravý, ujede mi bus, pak nastoupim na uplně jinej, vystoupim a jdu pěšky ke knihovně, zakopnu o ňákej šutr samozřejmě spadnu a roztrhnu si tašku, jdu do knihovny řekne mi ať jí zaplatim peníze samozřejmě že nemám peněženku, naštěstí tam byla jedna holka kterou znam tak mi pujčila, pak HODINU!!! hledam jednu knížku... když konečně najdu tu polici kde je vidim jak si jí bere jiná holka a odchází s ní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pak mi po cestě spadne do louže svetr, ujede mi bus před nosem naberu si do bot prach... UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Komentář: enjoy it :D

<Elush> už si někdy, když jsi byl opilej řekl nebo udělal něco, čeho si pak litoval?
<Neubik> jj...
<Elush> a co?
<Neubik> vylil sem si chlast :((

<Neubik> tywe, tak ted bracha zase zaperlil :D... prisel do loznice kde spala mama a on prej: Mami? zadna odpoved, zase: Mami? zase nic tak prej: Mama is offline :)))

<Doneone> Srandaa: som z toho trosku vedle... Srandaa si clovek nebo zena?

<Neubik> ja jim jenom z misky
<crazy> proc?
<Neubik> zabira min prostoru u PC x)

<a> Susenka!
<b> Karamel!
<c> libovej propecenej bucek!

1 2 3 4 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.